Skocz do zawartości
Forum

Jak zareagować na złe zachowanie nauczyciela w przedszkolu?


Gość nitka23454322

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nitka23454322

Prosze o pomoc ! Moje dziecko ma 3 lata i chodzi do przedszkola od tygodnia. Dziasiaj moj syn stwierdzil ze pani go bardzo mocno pociagnela za reke. Najpierw pomyslalam ze koloryzuje ale pozniej rzeczywiscie zobaczylam ze jego reka w nadgarstku jest dziwnie czerwona.Ddodam ze jako male dziecko nie wyraza sie jeszcze tak plynnie aby mogl mi opowiedziec w jakich okolicznosciach to sie stalo. Powtarzal tylko w kolko ze pani go pociagnela za reke i ze go boli. Wkurzylam sie bo zaczynam podejrzewac ze to prawda. Pomózcie prosze. Co robic?????

Odnośnik do komentarza

Nitka wiesz to wcale nie jest takie proste, pójdziesz spytasz, zapewne odpowie że był niegrzeczny albo nie przyzna się wogóle, różnie to może być .. Tylko co będzie jeśli zacznie się mścić, traktować małego nieprzychylnie, różni są ludzie.
Trudna sprawa musisz dobrze przemyśleć ,żeby synkowi nie zaszkodzić.Z drugiej strony nie możesz tego tak zostawić ....

Odnośnik do komentarza
Gość nitka23454322

No wlasnie nie wiem co robic. Zdecydowalam ze narazie poczekam i zobacze czy podobne zachowanie sie powtórzy. Cholera ale martwie sie okropnie. Zazwyczaj nie jestem panikara ale boje sie takie male dziecko które jeszcze nawet plynnie nie mówi bedzie bezbronne. A jak znam zycie to jesli zwroce nauczycielce uwage to bedzie sie mscila.

Odnośnik do komentarza

dokładnie - poczekaj czy sie powtorzy czy nie, jesli tak powiedz kobiecie ze takie zachowanie jest nie ok ze dziecko sie skarzy i rozmawiaj z dzieckiem czy pani sie nie msci ale nie ciagnij za jezyk tylko pytaj podchwytliwie czy lubi pania itp i patrz jak reaguje

Nothing compares, no worries or cares
Regrets and mistakes they're memories made
Who would have known how bittersweet this would taste?

Odnośnik do komentarza

Kazde przedszkole ma dyrektora. Do niego bym poszla i przedstawila sprawe. Nie rozmawialabym z nauczycielka tylko z dyrektorem. Nie mozna tego tak zostawic, bo dziecko po tygodniu pobytu w przedszkolu powiedzialo, a pozniej moze dojdzie do wniosku, ze tak musi byc ! Teraz dla dziecka jest to nowosc, a co bedzie pozniej - tego nikt nie jest w stanie przewidziec. Trzeba tez codziennie wypytywac dziecko o pobyt w przedszkolu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...