Skocz do zawartości
Forum

Jak zwalczyć stalking?


Gość kasia_999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
mam problem z moim byłym facetem. W zasadzie nawet nie jest to były facet zaczelismy sie spotykac ja zrezygnowalam on tego nie rozumie. Przychodzi po mnie do pracy pomimo ze nie chcę, odprowadza mnie, jedzie za mna smaochodem, ide z psem to on stoi gdzies, powiedzialam ze jak sie zblizy wezwe policje, mam gluche telefon na komorke brak numeru. Zaczynam sie bac, co robic?

Odnośnik do komentarza
Gość stalikogowa

wszyscy słusznie Ci doradzaja, ale w moim przekonamiu i doświadczeniu wiem że cizko jest komuś stalkimg udowodnić . . Sama jestem ofiarą stalkingu - kiedyś ten sam kat katował kogoś innego skończyło sie na sprawach w sądzie wygranych przez niego!! nie było dowodów świadków itp. Sprawy dwie ciągneły sie miesiącami. Uważm że powinnaś go z ukrycia nagrywac żeby coś mu udowodnić. Ja np boje się iśc na policje bo on dostanie wezwaniw i z tym dniem nie dami żyć bedzie kupował karty wydzwaniał i karał mnie za to że zgłosiłam ten fakt i że on musi iśc i się tłumaczyć . i tak będzie na wolnośc i nic sie nie zmini.......... chyba że takich ludzi od razu będą łapac i leczyć - naprawde tak myśle bo dopuki oni nie zozumieją że zle robia bedą robić to dalej .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...