Skocz do zawartości
Forum

Czy ojczym mnie molestował???


Gość Jagoda Woźniak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jagoda Woźniak

Cześć jestem Jagoda i mam 11 lat. Mam ojczyma w wieku 45 lat. Kiedyś jak mama poszła na nocną zmianę do pracy to ojczym kazał mi się rozebrać i położyć obok siebie. Obiecał że w zamian mi kupi IPhone. Powiedziałam że nie, że ja mam już telefon ale on powiedział że jak nie to że mnie tak zleje że aż zemdleję i porzuci w lesie. No więc nie pozostało mi nic innego jak mu ulegnąć. Gdy to zrobiłam zaczął mnie masturbować. Sytuacja ta się powtarzała a ja dalej bałam się poskarżyć mamie aż w końcu mój brat przyrodni doniósł o tym mamie. Po awanturze ojczym zaprzestał to robić ale mi się gapił na biust mówiąc że mam duży tyłek i piersi. Albo że mam majtki na lewą stronę i czy może mi je poprawnie założyć. Czy to, co on robił mi to molestowanie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli to jest prawda co piszesz, bo raczej w wieku 11 lat, nie ma się dużego biustu, piszesz też jak nie dziecko 11-letnie, to powinnaś wiedzieć, że to było nie tylko molestowanie, tylko gwałt, a te straszenie to blef.

Nie można w takich sytuacjach, ulegać szantażowi nikomu i nigdy.

Ciekawe, że mama nie wystawiła ojczyma za drzwi, tylko zrobiła awanturę i trzyma zboczeńca pod swoim dachem.
Jeśli nie jest u siebie, to powinna uciekać od niego jak najdalej.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Nie chcę by brzmiało to jak ignorowanie problemu, ale... albo masz więcej lat niż piszesz, albo to prowokacja, albo jesteś pedofilem i piszesz nam o swoich fantazjach.
Jak na dziewczynkę w tym wieku to dużo wiesz o seksie i nazewnictwie (dotyczy tego i drugiego wątku). Zbyt ładnie ubierasz słowa w zdania, za mało infantylnie piszesz.

Jeśli jakimś cudem to prawda, to musisz to zgłosić w szkole psychologowi szkolnemu, bo skoro mama nie zgłosiła ojczyma na policje, to jest współwinna pedofili.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Tak, kochanie, to jest molestowanie. To nie jest normalne zachowanie ojczyma. Mozesz byc w szoku, stad ta niepewnosc.
Jesli czujesz, ze nie masz oparcia w matce (ona tez byc moze potrzebuje wiecej czasu, zeby to sobie poukladac), porozmawiaj o tym ze szkolnym psychologiem i popros o pomoc. Nie zostawia Cie samej sobie, obiecuje.
Sciskam mocno.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...