Forum Psychologia

lęk

Tulipan97

Tulipan97

Witam , jestem kobietą zdiagnozowaną z nerwicą lękową leczę się już od paru lat przyjmuje lęki ostatnio pierwszy raz w życiu nadużyłam alkoholu i to bardzo z powortu do domu pamiętam tylko jak byłam w samochodzie i znajoma mnie odwoziła w sensie początek potem nie pamiętam jak weszłam nawet do domu ale to odzwiezienie trwało 5 min bo mieszkam z koleżanką co miała urodziny na jednej wsi . Obudziło mnie wymiotowanie pierwszy raz w życiu coś takiego miałam zawsze się pilnowałam. Ostanio jednym z moich natręctw lęków jest to że mogłam uprawiać sex i tego nie pamiętam chociaż jestem dziewicą. I oczywiście boję się że może mogło do czegoś dojść chociaż nie zdaję sobie z tego sprawy bo naprawdę nie pamiętam jak dotarłam do domu nie wiem nawet skąd wiedzieli gdzie dokładnie mieszkam ale obudziłam się w swoim łóżku rodzice spali i oczywiście tego się boję że może ktoś mnie wykorzystał a ja tego nie pamiętam bardzo się boję wiem że źle zrobiłam przecież biorę leki ale to był pierwszy i ostatni raz czy Państwa zdaniem mogło dojść do czegoś i nie pamiętam nie odczuwam jakiegoś bólu w miejscach intymnych bielizny dokładnie nie sprawdzałam tylko umyłam się i poszłam spać a teraz myję się w tych okolicach bardzo dokładnie i męczy mnie to miesiączkę powinnam mieć około 20. Oczywiścię chodzę na terapię ale sezon wakacji urlopy a ja jestem cały czas zdenerwowana. Proszę o odpowiedź . Czy jest to możliwe ?

239411 tulipan97 Kobieta, 22 lata, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Javiolla

Javiolla

Nerwica lękowa ma to do siebie, że wkręca się sobie jakiś film i żyje nim. Opóźnienie miesiączki może być efektem silnego stresu jaki sobie wytwarzasz.

--

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

214141 javiolla Kobieta, 44 lata, Kaszuby
Tulipan97

Tulipan97

Pierwszy raz w życiu tak nadużyłam alkoholu i stresuje się bo wstyd przyznać ale nie pamiętam jak weszłam np do domu itp droga od znajomej do mnie samochodem to max 5 min nawet nie wiem skąd np ten znajomy dokładnie wiedziałam który dom itp ale boję się że może do czegoś doszło a ja nie wiem fakt że nie robiłam nigdy tego wcześniej przez moją obsesję na punkcie zajścia w nieplanowaną ciąże i współżycia . Nie chciałabym teraz takiego scenariusza ale nie przyjrzałam się bieliźnie itp teraz mam za to dużo myśli na ten temat wręcz mam w doła i nie radzę sobie

239411 tulipan97 Kobieta, 22 lata, Warszawa
Javiolla

Javiolla

Nie wiem czego od nas oczekujesz? Musisz poradzić się terapeuty. My możemy Cie jedynie pocieszyć i starać się uspokoić, ale w Twoim przypadku to jest jak grochem o ścianę.
Moze pójdź do ginekologa i zapytaj czy jesteś jeszcze dziewicą lub zrób test ciążowy i rozwiej wątpliwości.
Lepsze to niż zadręczanie się bez sensu.

--

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

214141 javiolla Kobieta, 44 lata, Kaszuby
Tulipan97

Tulipan97

Czekam n wizytę bo wiadomo wakacje sezon urlopowy ale chciałam jakoś sobie pomóc pisząc na tym forum Czyli według Pani moja teoria że mogło dojść do zbliżenia i ciaży i że nie pamiętam tego jest mało realna ? Czy może mi Pani podać konkretną odpowiedź (oczywiście Pani zdaniem)

239411 tulipan97 Kobieta, 22 lata, Warszawa