Skocz do zawartości
Forum

Co się dzieje?


Gość Paziu

Rekomendowane odpowiedzi

Coś dziwnego się ze mną ostatnio dzieje. Jestem osobą która ani nie ćpa ani nie pije a mimo to włączył mi się stan rozbudzenia z myślami dotyczącymi zapobiegania kryzysowi w Jemenie. Myślę że jestem o krok od odkrycia genialnego sposobu na rozwiązanie tego problemu. Ale jeszcze nikomu go nie wyjawie. Mam problemy z długim spaniem po lekach. Dodam że nie liczę się z kasą której mam mało i rozdaje ją na prawo i lewo. Myśli mam czasem rozpędzone a czasem mam natłok i otamowanie. Nastrój zmienny i wyblakly. Nie wiem co ze mną?

Odnośnik do komentarza

Skąd wiesz, że nie masz? Sam widzisz, że coś się ewidentnie dzieje. W takim razie masz inną chorobę, ale jeśli będziesz wypierał wszystko co lekarz stwierdzi, to nigdy nie poczujesz się lepiej.
Zauważ, ze większość alkoholików twierdzi, że nimi nie jest. Natomiast mój dziadek miał schizofrenie i też twierdził, ze jej nie ma. Nie leczył się, w końcowej fazie był niebezpieczny dla siebie i otoczenia. Skoro nie wierzysz jednemu lekarzowi, udaj się do drugiego.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Paziu> jeśli nie ufasz lekarzowi, to zaufasz księdzu egzorcyście? Poważnie pytam.
Czytałam kiedyś książkę pewnego psychiatry, który we współpracy z egzorcystą zapisywał obserwacje przez wiele lat. Wynikało z nich, że spora część osób, u których stwierdzono schizofrenię, po odprawieniu egzorcyzmów nagle ozdrowiała. W każdym razie nie mieli już objawów choroby.
Sprostuję, że egzorcyzmy nie są odprawiane tylko na opętanych osobach, ale jest wiele osób, do których podczepił się zły byt. Trzeba go odczepić.

Może narażę się tym postem na śmieszność, ale cóż... są na świecie rzeczy jakie się filozofom nie śniły. A tonący brzytwy się chwyta.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Nie narażasz się na śmieszność ja jestem głęboko pobożny. Mam od dziecka chad i dlatego mówię że nie mam schizofrenii. Napisali mi ją bo leki są po zniżce. Mam objawy chad. A chorobę wywołuje zły bo każde cierpienie i zło od niego pochodzi.

Odnośnik do komentarza

W takim razie zadziałaj w tej kwestii, a jeśli to nie pomoże, będzie oznaczało, że to istotnie choroba psychiczna. Wtedy nie będziesz miał już argumentów na nieleczenie.
Poszukaj bloga wiara jest super. Napisz do admina. Kiedyś bardzo mi pomógł. To wspaniały człowiek. Życzę, aby pomógł też Tobie.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...