Forum Psychologia

czy na komisji wojskowej dla kobiet trzeba się rozbierać?

~bojowa

~bojowa

Jak w pytaniu. Czy taka komisja wygląda tak samo jak w przypadku mężczyzn? Miała któraś dziewczyna w ostatnim czasie taką komisje?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

luukas

luukas

jeżeli nie trzeba to daj znać podniosę wrzawę oburzenia gdzie się podziało to równouprawnienie :)

159601 luukas Mężczyzna, 33 lata, Zielona Góra
Onan barbarzyńca

Onan barbarzyńca

luukas
jeżeli nie trzeba to daj znać podniosę wrzawę oburzenia gdzie się podziało to równouprawnienie :)

Jak nie znasz odpowiedzi, po co odzywasz się?

211553 onan-barbarzynca Mężczyzna, 44 lata, Budapeszt
luukas

luukas

bo to forum psychologiczne i skoro autorka zapytała o komisję wojskową na tego typu forum uznałem to za nieświadomy lęk przed nagością.

Onan barbarzyńca

Onan barbarzyńca

Miała któraś dziewczyna w ostatnim czasie taką komisję?
Jak nie znasz odpowiedzi nie komentuj.

211553 onan-barbarzynca Mężczyzna, 44 lata, Budapeszt
luukas

luukas

więc jak to na forum psychologiczne twoja zażartość w jakiej bronisz tą niewiastę której nic do ciebie, świadczy o pewnej donkichotowskiej i romantycznej tęsknocie za ideałami jakkolwiek kontrastuje to strasznie mocno z emocjami oraz popędami które kierują ciebie w stronę której świadomie się wybraniasz.

ka-wa

ka-wa

luukas
więc jak to na forum psychologiczne twoja zażartość w jakiej bronisz tą niewiastę której nic do ciebie, świadczy o pewnej donkichotowskiej i romantycznej tęsknocie za ideałami jakkolwiek kontrastuje to strasznie mocno z emocjami oraz popędami które kierują ciebie w stronę której świadomie się wybraniasz.

Myślę, że autorka się zalogowała, stąd inny nick.

Tak czy tak, info najlepiej wygooglować, choć na logikę, na pewno tak.

--

Szanuj zdanie innych...

104146 ka-wa Kobieta, 104 lata, Toruń
luukas

luukas

to jeżeli to autorka się zalogowała to mam dziwne wrażenie iż tą autorką jest facet który na lewo i prawo zachęca ludzi do mówienia rzeczy aby łapać podniety. Nikogo nie oceniam, zwyczajnie tak niespójne sytuacje budzą u mnie konsternację.