Skocz do zawartości
Forum

Straciłem wolę życia


Gość Tomek 27l

Rekomendowane odpowiedzi

Co raz częściej myślę żeby wykończyć swój organizm. W końcu przestanę spać, jeść i pić aż padnę. Pewnie szybko pójdzie bo mój organizm i tak jest na wykończeniu. Jestem schorowanym człowiekiem. Z każdym posiłkiem zastanawiam się czy warto go jeść. Instynktownie będę walczyć o przetrwanie i sięgać po posiłek oraz szklankę wody. Ale trzeba się tego wyzbyć. Może to i lepiej że wykończę swój organizm zanim on wykończy mnie. Wiele razy dawałem mu szansę. Myślałem że będzie lepiej. Ale on ciągle powracał gnębiąc mnie. Niemal każdego dnia czuję się na kacu albo nawet jak pijany chociaż nie piję alkoholu. A nic takiego nie zrobiłem mojemu organizmowi. Nigdy nie piłem alkoholu, nie paliłem papierosów. Nawet napojów słodzonych typu Pepsi tylko zdrowe soki i dużo wody niegazowanej. Biegałem, pływałem. Dbałem o odpowiedni sen. No i po co to wszystko. Mogłem nie dbać o siebie i na jedno by wyszło i tak byłbym schorowany. Lekarze odsyłają mnie mówiąc że jestem zdrowy. Taki człowiek jak ja zasługuje jedynie na eutanazję. I tak już mnie nie ma

Odnośnik do komentarza

Objawy pasują do zespołu chronicznego zmęczenia. bo utrzymują się już od początku tego roku. W zasadzie w tym roku to chyba nie miałem ani jednego normalnego dnia. Tak jak pasują do innych chorób. boleriozy, cukrzycy czy niedoboru serotoniny. Najczęściej stawiana diagnoza przez lekarzy to tężyczka i nerwica. Zrobiłem próby tężyczkowe które wyszły dodatnio. Jednak wapń i magnez mam w porządku.

Odnośnik do komentarza

Tomek- Bardzo Mi przykro z tg powodu ale Nie wiem co ci poradzic :-(.
Mlody jestes masz 27lat, ja 22l.
Ja mam troche podobnie.
Z tym ze ja od 6ciu lat nie lecze sb grzybicy pochwy i z tg Nie leczenia chyba a raczej Napewno mam Grzybice ogolnoustrojowa ktora tez Nie lecze, ba nawet przez te wszystkie lata nie bylam u lekarza. W przyszlosci np za 10lat moge nawet na sepse umrzec. Tez mam objawy podobne do cukrzycy i zesp chron zmeczenia.
Nawet zastanawiam sie czy po tyle czasu Nie leczenia(6lat) jestem jeszcze płodna. Grzybice ogolnoustrojowa ciezko zdiagnozowac.
Poczytaj o grzybicy ogolnoustrojowej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...