Skocz do zawartości
Forum

Alkoholizm


Gość Baba jaga 13

Rekomendowane odpowiedzi

Podpinam się pod powyższe. Są lekarze, którzy leczą uzależnienia. Są różne metody poza terapią, idź i dowiedz się. Jednak zapisanie się do klubu AA nie boli. Możesz sobie wybrać klub, taki w jakim poczujesz się komfortowo.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

A jak wygląda odstawienie alkoholu od blisko 2 lat piję prawie codziennie piwko po pracy a na wolnym się upijam chciałem rzucić picie bo wiem że tak dalej nie chcę żyć ale po odstawieniu alkoholu się denerwuje nie jem praktycznie nic kawa i papieros bezsenność itp jakieś rady

Odnośnik do komentarza

~Lalek90
A jak wygląda odstawienie alkoholu od blisko 2 lat piję prawie codziennie piwko po pracy a na wolnym się upijam chciałem rzucić picie bo wiem że tak dalej nie chcę żyć ale po odstawieniu alkoholu się denerwuje nie jem praktycznie nic kawa i papieros bezsenność itp jakieś rady

Odczuwasz głód alkoholowy. Brak substancji a co za tym idzie pojawiające się podenerwowanie i głód substancji. Poczytaj o tym jak sobie radzić: Jak radzić sobie z głodem alkoholowym

Odnośnik do komentarza

Pijesz jedno piwo?! W Rosji od nie tak dawna jest to alkohol w ogóle!. Daj szlaban dzieciakowi. Jak pijesz piwo, to często wynika to z lęków, palpitacji serca, i piwo uspakaja. Takie coś zwykle po miesiącu mija jak pije się je wolno i przestaje. Ale jak dawka rośnie, i częstotliwość. To daleko ci do alkoholiczki, ale jesteś na pewno na dobrej drodze. Przed tobą czekają jeszcze leki itp, ale zacznij pić piwa z małą ilością procentów, albo poproś lekarza o Relanium, tylko wtedy alkohol won na zawsez, ono działą w pewnym sensie podobnie, da ci to czego oczekujesz dużo mocniej niż piwo. Tylko nie bierz dłużej niż 4 tyg bo będziesz mażyć by wyjść z picia a nie z benzo. Bo to niezła jazda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...