Skocz do zawartości
Forum

Bardzo proszę o rady-Czy to coś da?


Gość Ala0101

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dobrych lat mam stany depresyjne,mozliwe ze to ma zwiazek z przeszloscia,w domu alkohol,w szkole byłam wyrzutkiem,i stałam sie jakaś taka niezaradna,obojętna na wszytsko,zakompleksiona. Do tego ciągle czuje sie ospała,zmeczona,szybko wpadam w nerwy..Badania z krwi i moczu wyszły dobre,Zastanawiam sie czy nie zbadać hormonów.Jesli tak,to jakie hormony powinnam zbadać?Czy powinnam sie udać do lekarza pierwszego kontaktu? on da mi skierowwanie,czy one są płatne, Proszę o rady i pomoc...Brałam juz rózne mózgotrzepy,ale nic mi nie pomogło na samopoczucie..Zaczynam wariować,tak się nie da żyć..Nie wiem jak mam sobie pomóc by to samopoczucie było lepsze,bym miala wiecej energii,a nie tylko sie dołowała..

Odnośnik do komentarza

THS, ft3 ft4, magnez, w sumie mocz :) z niego dużo wychodzi. Endokrynolog to prywatnie.. i skoro badania ci nic nie wykażą, to co ten endokrynolog ma zrobić?... lol. EKG zrób, jeżeli to tam też nic, no to psychika. Nie wiem, ja sądzę, że nie brałaś mózgotrzepów, albo jakieś placebo, albo napisz nazwy tych leków. Po za tym, leków jest tyle, że dopasowanie farmakoterapii trwa, a lekarze niestety idą w SSRI i dupa a nie leczenie. Wiadomo czemu ;]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...