Skocz do zawartości
Forum

Pomóż


Gość Magicjbhj

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magicjbhj

Witam,
Mam problem, mój mąż o niczym mi nie opowiada, nic o jego rodzinie, o pracy, zawsze wszystko jest w porządku. Wiem że sama sobie jestem winna bo często gold atakowałam jak mi o czym opowiadał. Jak na nowo sprawić aby się otworzył. meczy mnie to

Odnośnik do komentarza

A może na razie bądz po prostu  życzliwa, uśmiechnięta i o nic nie wypytuj, nie zwierzaj się, ze boli Cię jego powsciągliwośc. I w tym czasie sama paplaj a przy powazniejszych sprawach Cię otaczających podpytuj co on o tym sądzi, jak on coś by załatwił, jak on by zareagowal w takiej sprawie.
Takim postępowaniem go troszkę przybliżysz do siebie, do swoich spraw, wytworzysz pewną bliskośc między Wami. Nie zadawaj mu za bardzo a najlepiej wogóle pytan co u niego. Jak będziecie "zaprzyjażnieni"a u niego będzie się dzialo coś bardzo istotnego to sam Ci o tym opowie.

Tylko z tego co do Ciebie powie ,niech Cię ręka Boska broni, nie wysnuwaj wniosków, nie mow, ze on zawsze tak postępuje, nie informuj go, ze jak tak mógl i zrobil coś nieprzemyślanie czy jak zawsze głupio, czy nieodpowiedzialnie.

Ciesz się, ze wogóle Ci o czyms powiedział. Nie notuj tego w pamięci aby przy sprzyjającej okoliczności wywlec sytuacje i ją przedstawić w świetle niekorzystnym, z niemilą interpretacją- bo PRZECIESZ WIESZ, ze własnie na skutek Twoich głupich gadek, złośliwych interpretacji, oceny pejoratywnej, wychwytywania cech jego i jego rodziny świadczących o jego i ich głupocie, niezaradności, naiwności, złym zachowaniu...- dlatego właśnie Twoj mąz nabrał wody w usta : u niego i w pracy i na kazdym polu czy rodzinnym czy innym jest "w porzo" i nie ma o czym strzępić języka.

Przypomnij sobie jak byłas w nim zakochana i kazde jego postępowanie tlumaczyłas sobie na jego korzysc. Kiedyś nie byl niezaradny i naiwny tylko delikatny i z wyczuciem, nienachalny. Kiedyś nie był ciapowaty tylko dobroduszny. Kiedyś nie był idiotą, którego kazdy wykorzystuje tylko człowiekiem uczynnym i wrazliwym na innych.Kiedyś....

A tu filmik- męzczyzna mówi jakie 3 cechy u kobiety są bardzo ważne dla jej mężczyzny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...