Skocz do zawartości
Forum

Nowy związek?


Gość Tajemnicza33

Rekomendowane odpowiedzi

Ci, których my kochamy czasem traktują nas jak uporczywą muchę. Tych, których my traktujemy na luzie, niezamierzenie czarujemy, tak ze chętni byliby bardziej z nami się związac. Czy już jestes gotowa na nowy związek?

Nie wystarczy Ci kumpelskie spotykanie się z miłym kolegą, który wypatruje za Tobą oczy? Musisz koniecznie to ubrac w jakis regularny związek? Tu nie piekarnia, tu się nie pali, zadna decyzja nie powinna być pochopna.

Odnośnik do komentarza
Gość akdkdfshsg

Po co od razu nazywać to poważną rozmową? Powiedz mu na luzie że na razie związek nie jest ci potrzebny i się zastanowisz za kilka miesięcy jak go poznasz. Zaproponuj spacery i rozmowy koleżeńskie jako okres próbny. Nawet jeśli po tym okresie zdecydujesz że nic z tego nie będzie, to w ten sposób obędzie się bez szoku dla obu stron. Masz mu to powiedzieć koniecznie w sposób normalny a nie tragiczny.

Odnośnik do komentarza
Gość Tajemnicza33

Byłam z kolega któremu ja sie podobam na 18-stce i ten co dal mi prezent na walentynki wyznał ze mu na mnie zależy i pocałował mnie milo mi wtedy bylo ale nie potrafię sie do niego zblizyc bo nie wiem czy potrafię z jakis tydzień temu poznalam przez Internet kolege ktoty jest ode mnie o rok starszy dobrze mi sie z nim rozmawia byl taki dzieb ze spotykalam sie z oby dwoma w ten sam weekend ale o innych godzinach moja znajoma powiedziała zebyn nie skakala z kwiatka na kwiatek bo zostane z niczym plus do tego opinia a teraz cos we mnie drgnęło do tego pierwszego kolegi co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...