Skocz do zawartości
Forum

Milosc,szacunek a rozczarowanie.


Gość Andzellka32

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andzellka32

Proszę Panią psycholog o opinie,unne,onkay i kikunie.Dzis gadalam z facetem którego kochałam kilka lat temu na różne tematy. Gadalam ze zalezy mi na tym by porody nie byly bolesne i ze duzo kobiet ma luzna pochwę po naturalnym. On powiedzial ze kochal sie z kobieta po dwóch naturalnych i to byl najlepszy sex w jego zyciu. Mi sie zrobilo bardzo,bardzo przykro bo jeden w zyciu raz z nim się kochałam analnie a on nawet o tym nie wspomniał ze to w zyciu zapamietal.. Powiedzial do mnie ze co to byl za anal jak ja go przerwalam i nie mogl dojść. Ze liczył na sex zycia. Dla mnie to byl cios. Nie dość ze nic do mnie nie czul to nawet nie pamięta ze mna sexu. Jak zobaczył ze walnal gafę to zaczął wypisywac ze jestem wyjątkowa ze przeciez jest szansa ze możemy byc para jeszcze. Tylko ze ja poczułam się niepotrzebna i nieatrakcyjna sexualnie,nie warta nic według niego. Powiedziałam ze poszukam sobie faceta który doceni ze mna sex i bedzie ten sex ważny dla niego tak jak ten który on mial z ta kobieta. Zdalam sobie sprawę ze wywyższam faceta i robię na bóstwo a w jego oczach jestem przecietniaczka i mu to powiedziałam. Mi mówił ze ze mną w 1/3 czul tylko rozkosz. Nie możliwe bym byla przewrażliwiona. Dobrze zrozumiałam. On mi proponował sex wkrótce i po tym podsumowaniu mam chęć wiac gdzie sie da. Co mialam na sercu wyrzuciłam z siebie. Czy dobrze zrobiłam mówiąc mu ze to mnie zabolało? Co powinnam zrobic jeszcze?

Odnośnik do komentarza

Już raz ze sobą chodziliście, nie wyszło wam.
Warto znowu zaczynać?
Dla ciebie ten seks, był ważny. Jak widać, dla niego nie. To się może powtórzyć, licz się z tym.
Ludzie mają różne temperamenty, różne podejście do seksu, w dużej mierze jest to też kwestia wychowania. Jak się nie dopasują, to potem są zdrady i cierpienie.

Poród. Zwykle pochwa się kurczy, bardzo rzadko pozostaje rozciągnięta.
Poród naturalny jest bolesny, ale krótko cierpimy.
Cesarskie cięcie, to normalna operacja, po której dość długo dochodzimy do zdrowia. Przecież to rozcięcie całego brzucha! I pozostaje brzydka blizna.
Ostatnie badania pokazały, że noworodek wychodząc w sposób naturalny, ociera się o drogi rodne i zdobywa tym sposobem jakieś tam ochronne bakterie.
Nieomal natychmiast możesz zająć się dzieckiem. Po cesarce długo jesteś obolała.

Odnośnik do komentarza

Andzellka32, napiszę krótko. Ty oczekiwałaś miłości, uczucia, szacunku, chciałaś, by seks z tym mężczyzną był wyjątkowy. Tymczasem facet ewidentnie nastawiony był na zaspokojenie seksualne i traktował Cię przedmiotowo. Nie krył się nawet z faktem, że sypiał z innymi kobietami i że seks z nimi był dla niego bardziej satysfakcjonujący niż z Tobą. Po takim wyznaniu przerwałabym rozmowę i zerwała kontakt. Nie rozpaczaj za tym facetem, bo to zwyczajny prostak nastawiony na łatwy seks. Wiem, że takie traktowanie boli, ale daj sobie czas, wyciągnij wnioski i uwierz, że znajdziesz jeszcze mężczyznę w swoim życiu, który pokocha Cię nie tylko za ciało i jakość seksu, ale też za to, jaką masz osobowość, jaka jesteś. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość Andzellka32

Ten mezczyzna zaczal brzydko dyskutować ze mna mówiąc ze nic się nie stało i powinnam go odwiedzić na ,,kawie" tak jak bylo wcześniej ustalone. Jesli nie przyjdę to okaże sie w jego oczach dzieckiem i uzna,ze nie doroslam. Mamy po 32 lata. Ręce opadaja:( mam przyjść po to żeby usłyszeć jak jestem niedoskonala ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...