Skocz do zawartości
Forum

eFki


Rekomendowane odpowiedzi

Przejrzałam moją dotychczaspwą dokumentacje od psychiatry. Same F... Zapisane pewne F32 i F33. 1. Z ostatniej wizyty doszły F43. 2, F41, F31. 8. Jestem na lekach znów, od 1.5 miesiąca. Ostatnio zdałam sobie sprawę że od lat mam różnego rodzaju urojenia, teraz znów się nasiliły. Zastanawiam się czy te wszystkie F da się połączyć w coś spójnego? Coś jednoznacznego? Czy to taki groch z kapustą jaki ja mam od dawna w głowie...

Odnośnik do komentarza

Ja mam już dosyć zmagania się z codziennością nie mówiąc o wyobrażeniu radzenia z czymkolwiek w przyszłości. W zasadzie jej nie będzie. Bo w końcu zamierzam odejść. Mówię o tym otwarcie. Ale nikt nie wierzy z rodziny... To się zadziwią. A na mnie mówienie o tym nie robi wrażenia. Ciągle tylko zastanawiam się jak. Chcę iść do szpitala, reakcja rodziny " a to sobie idź". Już dłużej nie chce męczyć ani siebie ani ich. Matka ma jedną cudowną córkę i życie za granicą... Ja jestem przecież dorosła to mam se radzić. Zauważalna dopiero wtedy kiedy jest problem z mieszkaniem / formalnościami.. Ale nie ze mną. Dziecko jestem dopiero kiedy jest okazja mnie opieprzyć z góry na dół. Jestem sama bez bliskich /znajomych z brakiem wiary w cokolwiek.

Odnośnik do komentarza

Ta cudowna córka to moja młodsza siostra. Ona ma wszystko to czego ja nie dostałam pomimo prośb.. Miałam różne zainteresowana.. I potrzeby rozwoju. Fundusze były nie było tylko dbałości o moje potrzeby rozwojowe. Taka samosiejka... Rodzice ciągle w pracy albo zajęci kłótniami... Zaspokajanie moich potrzeb to były ubrania słodycze no i może ta miłość. Ale teraz nie mam ani miłości nie czuję jej ani żadnych umiejętności / hobby... Pusta jak bęben. Nieukształtowana w dzieciństwie i okresie dojrzewania. A ja sama nie wiem w czym mogłabym być dobra i coś osiągnąć. Mam 25 lat i nic poza niechęcią do życia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...