Skocz do zawartości
Forum

gdzie szukać przyjaźni?


Gość Frogs

Rekomendowane odpowiedzi

A może to jest tak ze ty oczekujesz ze ludzie pierwsi będą do ciebie z ręką wychodzić. Spróbuj sie przełamać. Odwróć rolę. To ty zaciekaw ludzi wiem ze dla nieśmiałej osoby jest trudniej ale zmienisz nastawienie kiedy spróbujesz. Zacznij od małych kroczków. Pierwsza rozmowa nie musi być na niewiem jakie tematy. Zachęcam do czynnego działa. Bierność zawsze nas zatrzymuje.

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem, jak wy sobie wyobrażacie szukanie przyjaciół na spacerze, na zakupach, w bibliotece (ktoś w ogóle chodzi do bibliotek?!). Że co, że podejdziecie do kogoś kto robi zakupy i o dzień dobry jaki piękny dzień, fajna pogoda, szukam znajomych może spotkamy się na kawie i pogadamy, poznamy się? Tak?! Czy ktoś tu myśli realnie?! Takie rzeczy tylko w filmach... Powiedzcie, czy gdyby na spacerze czy na zakupach ktoś obcy do was zagadał, bardzo przyjaźnie nawet, i poprosił o nr telefonu albo o spotkanie, to zgodzilibyście się?????? No nie róbcie sobie jaj! :D Dobrze wiemy że każdy uznałby za wariata albo zboczeńca... Nikt normalny nie zaczepia ludzi ot tak... W pracy i szkole to jeszcze, kursy ok, ale cała reszta, litości... Raz na milion się zdarza że ktoś się pozna przypadkiem i zaprzyjaźni... reszta to znajomi poznani przez znajomych albo rodzinę...
Jak nie masz nikogo próbuj na portalach społecznościowych a nie na spacerach...

Odnośnik do komentarza

~glluo
Ja nie wiem, jak wy sobie wyobrażacie szukanie przyjaciół na spacerze, na zakupach, w bibliotece (ktoś w ogóle chodzi do bibliotek?!). Że co, że podejdziecie do kogoś kto robi zakupy i o dzień dobry jaki piękny dzień, fajna pogoda, szukam znajomych może spotkamy się na kawie i pogadamy, poznamy się? Tak?! Czy ktoś tu myśli realnie?! Takie rzeczy tylko w filmach... Powiedzcie, czy gdyby na spacerze czy na zakupach ktoś obcy do was zagadał, bardzo przyjaźnie nawet, i poprosił o nr telefonu albo o spotkanie, to zgodzilibyście się?????? No nie róbcie sobie jaj! :D Dobrze wiemy że każdy uznałby za wariata albo zboczeńca... Nikt normalny nie zaczepia ludzi ot tak... W pracy i szkole to jeszcze, kursy ok, ale cała reszta, litości... Raz na milion się zdarza że ktoś się pozna przypadkiem i zaprzyjaźni... reszta to znajomi poznani przez znajomych albo rodzinę...
Jak nie masz nikogo próbuj na portalach społecznościowych a nie na spacerach...

Portale spolecznosciowe to najgorsze dno. Nie masz faktycznej wiedzy o ludziach (każdy może napisac co chce) a po za tym kto normalny przesiaduję na portalach żeby kogos poznac? Wiem z doświadczenia ze to pic na wodę. Realność jest taka ze wielu po prostu uznaje to jako forma rozrywki, wielu jest niezdecydowanych. Najlepsza opcja na poznanie ludzi to przychodzenie na różne wydarzenia np. Tematyczne (muzyka, sztuka,czy nawet rolki, łyżwy), wybór jest duży. Na ulicy lepiej nie próbować,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...