Skocz do zawartości
Forum

Mam 23 lata i nigdy nie byłam w związku-lęk o przyszłość


Gość K94

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy są więksi towarzyscy nieudacznicy, niż ja. mam 23 lata i nigdy nie byłam w związku, nawet nigdy nie byłam z chłopakiem na spacerze. Martwi mnie to, bo moi rówieśnicy mają takie doświadczenia dawno za sobą, a ja bardzo chciałabym tego spróbować. Czuję się jak ktoś, kto się zestarzał, zanim skorzystał z młodości. Patrzenie na zakochanych, na ludzi w związkach małżeńskich sprawia mi wielką przykrość. Cały czas się zadaję sobie pytania:"Jak oni to zrobili??" "Dlaczego oni potrafią, dlaczego im to jest pisane, a mnie nie?" Zastanawiam się, czy sytuacja rodzinna mogła mieć na to wpływ, bo u mnie w domu miłość była tematem zakazanym. Nie miałam prawa się zakochać. Nie spodziewałam się, że brak doświadczeń w relacjach damsko-męskich przy równoczesnej chęci doświadczenia tego może być przyczyną tak dotkliwego cierpienia. Coraz częściej płaczę wieczorami, że nigdy nikogo nie znajdę, że z z wiekiem będzie coraz gorzej, gdy zacznę słyszeć o tym, jak moi znajomi ze szkolnych lat będą brali śluby, zakładali rodziny, a ja zostanę na tym świecie sama jak palce. Brakuje mi bratniej duszy, drugiej połówki, a kompletnie nie wiem, jak się za to wszystko zabrać. Czasem marzę o ślubie, obrączce, przysiędze małżeńskiej. Boję się, że to się nigdy nie zdarzy. To cierpienie jest nie do wytrzymania. A nikt nie robi się coraz młodszy...

Odnośnik do komentarza

Pracujesz gdzieś? Jesli nie to poszukaj pracy w jakiejś firmie no najlepiej z młodą załogą :) Powiem Ci,że bardzo czesto tam sie ludzie zapoznają . Bylam czesto świadkiem jak ktos komuś wpadł powaznie w oko. Poza tym sama wielokrotnie doświadczylam tego typu "zalotów" przez wolnych ale i niestety nie tylko wolnych facetów. Jak gość obczai że jesteś mloda,wolna,fajna,uśmiechnięta to maloprawdopodobne zeby sie ktoś Tobą nie zainteresowal.Pozdrawiam.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Sytuacja rodzinna oraz przeżycia z poprzedniego życia mają duże znaczenie. Powinnaś próbowac jak najwięcej kontaktów koleżeńskich, bez angażowania się. To jest taka próba, jak się z tym czujesz. Spotkanie będzie wyglądało tak samo jak randka ale to będzie zwykłe spotkanie koleżeńskie. Tak rób przez dłuższy czas.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...