Forum Psychologia

Jak przyzwyczaić partnera do zachowania higieny podczas oddawania moczu?

~p...l

~p...l

Witam mam problem moj partner gdy idzie sie załatwic i siada na klozet zawsze wklada do srodka swojego penisa mowie mu ze to nie zdrowo chociaz ubikacje myje co drugi dzien jestem bardzo do tego uczulona bo boje sie ze moze on mnie wczasie stosunku czyms zarazic jak moge go przekonac zeby tak nie robil i czy to czyms tez dla niego grozi z gory Dziekuje za odpowiedz :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Czy mam rozumieć, że parter oddaje mocz zawsze na siedząco, tak? Czy grozi mu coś, jeśli chodzi o infekcje? Jeśli dbasz o czystość ubikacji, to spokojnie. Raczej nic mu nie grozi. Przed stosunkiem poproś, by umył swoje okolice intymne. Wówczas będziesz mieć pewność co do jego higieny.

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 32 lata, Lublin
~czarnamamba666

~czarnamamba666

O matko i córko !

Nigdy nie sądziłem, że to forum tak nisko upadnie. :(

~Mahomet

~Mahomet

To jest tylko forum i nie ma w nim nic nadzwyczajnego. Zresztą srać każdy może, czasem lepiej, a czasem gorzej, lecz nie o to chodzi, jak co komu wychodzi :)))

~kekekekek22

~kekekekek22

Na tym forum to tylko wątki typu
"Dlaczego ON tak robi" "Dlaczego ON mnie tak traktuje","co jest z NIM nie tak" A tej pani tu to przeszkadza nawet sposób w jaki mąż mocz oddaje.No litości...

~31lat

~31lat

Nie chodzi o mocz tylko o to ze gdy siada na kibel i oddaje stolec a jego penis w srodku czy mozna sie czegos na bawic ? A wy odrazu jakas sensacje siejecie kto pyta nie bladzi sa jeszcze gorsze pytania i dostaja normalne odpowiedzi a wy szukacie dziury w calym !!!Dziekuje za odpowiedz Pani Mgr Kamila Krocz :)