Skocz do zawartości
Forum

Bardzo dziwne zawroty głowy.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 18 lat i od dłuższego czasu mam bardzo mocne "dziwne" zawroty głowy, do zwrotów głowy dołącza się również:
- Dziwne uczucie przechodzącego prądu, od głowy do stóp.
- Zaburzenia równowagi.
Gdy z kimś rozmawiam i w tym czasie zakręci mi się w głowie to czuje się jak takie "warzywo" chwieje się, nie wiem co mam odpowdzieć. Dłużej nie da są tak z tym żyć, to bardzo przeszkadza w prowadzeniu normalnego trybu życia!
Proszę o pomoc, jakieś rady co powinien zrobić aby to ustało i więcej nie powróciło! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Warto by zrobić prześwietlenie kręgosłupa, czy nie ma jakiś zniekształceń , które powodują ucisk na nerwy. Głównie odcinek szyjny, bo to on może powodować utratę równowagi.
Zwróć uwagę, w jakiej pozycji masz szyję, w momencie utraty równowagi. Może znajdziesz jakąś prawidłowość.
Taki "prąd" też może świadczyć o jakimś ucisku, choć może być w innym miejscu kręgosłupa.

Warto zbadać się, czy to nie sprawa błędnika.

Jeden dopalacz nie sprawiłby takich kłopotów, chyba, że było to częste podpalanie.

Odnośnik do komentarza

Wskazana wizyta w Poradni Neurologicznej, jeśli lekarz rodzinny nie będzie widział uzasadnienia dla wydania Ci skierowania, to idź do neurologa prywatnie, już on sam da Ci skierowanie. Najprawdopodobniej będziesz mieć wykonane badanie EEG głowy, w drugiej kolejności TK głowy z kontrastem- badania te będą mieć na celu wykluczenie tzw. przyczyn organicznych, np. rozwijającego się guza mózgu. Jeśli te zostaną wykluczone, to najprawdopodobniejszą przyczyną Twoich objawów będzie uszkodzenie mózgu przez dopalacze, nawet po jednorazowej ekspozycji. Znana jest przecież historia z dopalaczem o nazwie "Mocarz", który zabił szereg eksperymentujących. Wielu zostało inwalidami, do których może i Ty się zaliczasz. Wiem, nie powiedziałeś, że wziąłeś "Mocarza". A wiesz, co wziąłeś? Jaka to cząsteczka chemiczna, jakie powoduje efekty i jak się ma do Twojego mózgu? Dopalacze są czymś najgorszym.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Zapaliłem dopalacza dwa razy w życiu, pierwszy raz nie świadomie.
Drugi raz zapaliłem już świadomie ( złe towarzystwo/ namawianie itp.) za drugim razem traciłem chwilami równowagę. Na drugi dzień szedłem (trzeźwy) i nagle bardzo zakręciło mi się w głowie, poczułem jak bym dosłownie przed chwilą znowu to zapalił, utrata równowagi, dziwne halucynacje, od tamtego czasu mam to praktycznie co dziennie kilka razy podczas dnia.

Odnośnik do komentarza

Zawroty głowy, problemy z utrzymaniem równowagi nie muszą być pokłosiem dopalaczy. Rozumiem, że dopatrujesz się źródła swoich problemów w substancjach psychoaktywnych, ale konieczna jest wizyta u neurologa. Trzeba sprawdzić błędnik, móżdżek, który odpowiada za funkcje motoryczne itp. Nie bagatelizuj swojego stanu i udaj się jak najszybciej do specjalisty. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...