Skocz do zawartości
Forum

czy robi sobie ze mnie żarty ?


Rekomendowane odpowiedzi

wiem że to chyba nie forum na takie tematy , ale już nie wiem co mam myśleć . zacznę od tego ze straciłam pracę ponieważ byłam pod firm zewnętrzną i firma i zrezygnowali z naszych usług i ze mną kierownik musiał rozwiązać umowę , ale obiecał, ze jak coś będzie miał to zadzwoni no i się tak stało miesiąc temu, ze coś ma dla mnie powiedział jaki charakter ma ta praca itp i mówił nawet o spotkaniu na 2 dzien by omówić szczegóły i mówił też ze ma ma problem z pracownica chodzi ciągle na l4 i szuka na jej miejsce kogoś czyli mnie . na 2 dzień cisza tydzień , 2 tydzień .... zadzwonił tydzień temu znów czy jestem zdecydowana na tą prace ja , ze tak i mówię skoro pan się tyle nie odzywał to myślałam , ze to już nie aktualne on musiał z to panią załatwić co chodzi na l4 ja ok i mi wyśle papiery na badania lekarskie już tydzień minął od tego telefonu i cisza listu nie ma , dzieli nas jakieś 100 km to przecież by do tej pory poczta doszła nie wiem czy wypada się wypytywać ? nie chce się narzucać moja sytuacja w pracy co teraz pracuje nie jest za ciekawa ostatnio się mecze, ale niestety nie mogę się zwolnić , bo nie mam innej pracy , a to dla mnie szansa by była. współpracowałam z nim jakieś 1,5 roku i mnie nie oszukał, ale mam wrażenie , ze teraz mnie robi w balona!

Odnośnik do komentarza

Hej,
ja bym go grzecznie zapytała, czy może już wysłali , czy może się zawieruszyło na poczcie, bo nie otrzymałaś dokumentów. Skoro już jest to na etapie, że potwierdził, że chcą z Tobą współpracować i w przeszłości wszystko było w porządku, myślę, że w żaden sposób nie zaszkodzi.
No, może bym do poniedziałku maksymalnie poczekała - 1,5 tygodnia to musi dojść, jeśli rzeczywiście zaraz po rozmowie się zabrał za wysyłkę.

Odnośnik do komentarza

Mimo iż nie masz zbyt ciekawej sytuacji w aktualnej pracy, to na razie z niej nie rezygnuj. Super, że były pracodawca pomyślał o Tobie i zaproponował Ci stanowisko, ale dopóki nie podpiszesz umowy, nie rozwiązuj tej, którą masz. Jeśli zależy Ci na nowej pracy, zadzwoń do pracodawcy i dopytaj, czy wysłał już odpowiednie dokumenty na badania lekarskie. Masz prawo wiedzieć, na czym stoisz. Poza tym zorientuj się, czy to jest w miarę stabilna praca, żeby nie było tak jak ostatnio, że gdy firma straci klienta, to Ty możesz też stracić pracę. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...