Forum Psychologia

pisanie do ludzi

~Croco

~Croco

Czy pisanie do ludzi może pomóc w przezwyciężeniu nieśmiałości/lęków społecznych??

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Croco

~Croco

Chodzę na koncerty/wydarzenia i piszę do ludzi których widziałem czy taka forma jest dobra? :) czy dać sobie spokój

~Croco

~Croco

tylko że ja wolę napisać do większej liczy ludzi bo nie kazdy się odzywa zdarza się że w ogóle nie odpisze ktoś . Ale się nie poddaje

~Croco

~Croco

boję się tylko że to będą krótkie znajomosci (o ile ktokolwiek odpisze),

mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Pisanie do przygodnych ludzi, widzianych gdzieś na koncercie itp., może tak naprawdę przynieść rezultaty inne od oczekiwanych. Zamiast zyskać znajomych możesz narazić się na jakieś nieprzyjemności. Nieznajome osoby mogą poczuć się przez Ciebie nagabywane, atakowane, mogą czuć się po prostu zagrożone i dlatego nie będą odpisywać, a jeśli odpiszą, to możesz usłyszeć przykre słowa. Nie sądzę, by była to dobra forma walki z nieśmiałością. Pozdrawiam!

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 31 lat, Lublin
~Mahometka_A

~Mahometka_A

Jak to co?
Bierz mnie ogierze!
Dzisiaj jestem cała twoja i pozwolę tobie zaliczyć wszystkie moje dziurki :P

laurette

laurette

Pisz sobie dalej,nie ma w tym nic złego a już w ogole dobrze jeśli w jakiś sposób by Ci to pomagało. Wszystkie sposoby na pokonanie jakiś barier są dobre ;)

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 23 lata, Kraków
MrSpock

MrSpock

Ja jestem bardzo śmiały a nie mam nawet kolegów. Nieśmiałość może wynikać z przeżytego urazu jeszcze w poprzednim życiu.

192760 mrspock Mężczyzna, 107 lat, k