Skocz do zawartości
Forum

Jaka jest szansa na zejście się z chłopakiem?


Gość o...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam pewnien problem, po 1,5 roku zostawił mnie chłopak. było nam bardzo dobrze razem. Jak zrywał mówił że nie ma w tym żadnej mojej winy i żę nigdy nie miał tak wspaniałej dziewczyny jak ja. Po prostu zainteresował się inną dziewczyną. Mówi że sam najprawdopodobniej popełnia największy błąd swojego życia i bije sie z myślami czy dobrze robi i że jeżeli do mnie wróci to na Amen. Wiem że spotyka się z tamtą dziewczyną. Czy jest szansa że bęziemy jeszcze razem??

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie ile Ty masz lat autorko?
Bo każda normalna dziewczyna nie wróciłaby do faceta który poszedł do innej ! Jeśli on chciałaby wrócić a Ty dasz mu szanse to znaczy dla mnie że kompletnie się nie szanujesz. Poszedł do innej sprawdzić czy nie będzie z nią lepiej a w razie czego Ty jesteś jego asekuracja? Mówi Ci takie słodkie słówka na pożegnanie żeby jak co mieć gdzie wrócić i żebyś pamiętała go jako tego dobrego. Dla mnie to żałosne i nie wiem jak możesz czekać na niego jeszcze..
Skoro jesteś fajna dziewczyną to sądzę że możesz mieć dużo lepszego faceta który będzie dojrzały a nie jak Twój były. Jak przyjdzie daj mu kosza i koniec .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...