Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego te objawy się nasiliły?


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam duży problem, a mianowicie od pół roku mam złe uczucia, które ostatnio bardzo się nasiliły.Mam praktycznie wszystkie objawy każdej z odmian nerwicy, a ponadto wiele innych utrudniających mi codzienne czynności rzeczy. Mam dziwne odczucia które znikają lub zostają ze mną na dłużej, ale najgorsze jest to, że jedne nakładają się na drugie stając się nie do wytrzymania.I tak bez przerwy od czerwca poprzedniego roku.Byłem u psychologa lecz nie widzę żadnej poprawy. Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza

Dość tajemniczy ten Pana wpis. Nie wiem, jakie dokładnie ma Pan objawy. Co to znaczy, że ma Pan złe uczucia? Jakie symptomy Pan u siebie obserwuje, które podpowiadają Panu, że to coś z rodzaju nerwic? Jest Pan spięty, trudno się Panu zrelaksować, łatwo się Pan irytuje, jest Pan przygnębiony, ma Pan ataki paniki albo stany lękowe, czy obserwuje Pan u siebie jakieś objawy somatyczne, np. drżenie mięśni, spadek wagi, bóle różnego pochodzenia, zmęczenie, problemy ze snem? Wspomniał Pan, że był Pan u psychologa, ale nie widać efektów. Była to jednorazowa wizyta, czy korzysta Pan ze systematycznej pomocy psychoterapeutycznej?

Odnośnik do komentarza
Gość mikolajslapek

Jeśli chodzi o pomoc psychologa to jestem po długotrwałej terapii, ale nic nie pomogła. I właśnie dokładnie pani opisała to co czuje, ale poza tym jest wiele innych dziwnych"odczuć", których nie umiem dokładnie opisać.
Mam też problem z uśnięciem i rano budzę się naprzykład o 5, ale nie sprawia mi to dużego problu, bo właśnie im wcześniej tym się lepiej czuje. Ostatnio największy problem sprawia mi to, że coś zmusza mnie do robienia czegoś kilka razy albo od 3 miesięcy mam swój szczegółowy plan dnia. Ostatnio czuję, że tego jest już za dużo, a że wszystko zawiodło szukam pomocy tutaj.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...