Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego wszystko mnie denerwuje?


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Nic mi się nie chce. Nie radze sobie z matematyką i fizyką ( uporczywy nauczyciel) kiedy nauczę się wszystkiego to na lekcji ze stresu i tak zapominam. Nie mogę sie skupić na dosłownie niczym. Ciągle mam doła i powracam do przeszłości... Najmniejsza błachostka wpędza mnie w dosłownie szał! Nie panuje nad sobą. Kłócę się z każdym, mam wrażenie że nigdy nie będę szczęśliwy... bywało, że myślałem co by czuli bliscy gdybym zniknął(brak wsparcia)czuje, że sobie nie radzę ta agresja. Objawy czego?

Odnośnik do komentarza

Niestety, przez Internet nie można postawić diagnozy. Jednak Twoje objawy (problemy z nauką, stres, problemy z koncentracją, przygnębienie, obniżony nastrój, dysforia, kłótliwość, agresja itp.) mogą wskazywać na różne problemy natury psychicznej - depresję, nerwicę, mieszane zaburzenia depresyjno-lękowe, zaburzenia osobowości. Konieczna jest konsultacja ze specjalistą - psychologiem lub psychiatrą. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość polecam222

Sam cierpię na nerwicę i różnego rodzaju fobie i natręctwa .
Potrafię się wyzwolić ponad ten stan choć nie wiem jak by mi szło w nauce bo wiem , że to przeszkadza w samym skupieniu .
Staram się być tu i teraz w teraźniejszości wiem , że złe myśli generujące złe emocje ściągają w dół w dół i w dół .
Co mogę doradzić pracą nad samym sobą :
1 Polecam wyrzucić pastę z fluorem , ponieważ szkodzi na umysł i intelekt .
2 Polecam przed snem wyciszać ten umysł by wyjść poza te nie chciane myśli i emocje wspierając się dźwiękami tego typu


3 Polecam sobie zdać sprawę , że wiele myśli to wielkie iluzje co do naszego bytu i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością .
4 Polecam zmienić nastawienie na to co można zrobić
5 Polecam Jogę pomaga w harmonizowaniu ducha .
6 Polecam modlitwę o wolność , miłość , spokój i zrozumienie .
7 Polecam się zdystansować do samego życia i do swoich problemów i samej nauki i zrozumienie swojej natury ducha .
Bracie wszyściutko możesz odmienić to są moje rady sam mam olbrzymie problemy , ale pomaga mi to i balansuje między piekłem a niebem ;) trzymaj się twój los w twoich rękach możesz być zajebiście szczęśliwa istotą a w moim przekonaniu życie może być wieczne jeżeli człowiek nad sobą pracuję i jest w coraz lepszej harmonii to sam w sobie może być bardzo szczęśliwy powodzenia .
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...