Skocz do zawartości
Forum

Rozpad związku a miłość


Gość maranhel

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat, on rok starszy. Chodzimy razem do szkoły. Zakochaliśmy się w sobie w wakacje. Byliśmy dobrą parą. Kochaliśmy się. Było wspaniale. W grudniu powiedział mi, że nie czuje się dobrze w związku. Po tygodniu jednak wrócił do mnie, i znów było dobrze. Jednak jakiś miesiąc temu zaczęłam czuć, ze nie zależy mu na mnie. Nie proponował spotkań, na moje propozycje nie wykazywał entuzjazmu, przestał zabiegać o kontakt fizyczny ze mną. Nie zależało mu na spędzaniu czasu ze mną. Rozstaliśmy się. On mówi, że nie zależy mu na związku, że związek nie daje mu tego, co powinien, że nie widzi się w roli chłopaka... Ale przecież było nam tak dobrze! Może jest zestresowany zbliżającą się maturą...? Ważne są dla niego przyjaciółki, a ja byłam zazdrosna... Ja go wciąż kocham. O co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza

Być może poczuł, że to jeszcze nie to. Może też ważne dla niego sa teraz inne sprawy. Musisz pozwolić mu odejśc, skoro taka jest jego wola. Wytłumaczył Ci to tak jak umiał. Teraz powinnaś przestać o nim myślec i zająć się sobą. jeśli po pewnym czasie przemyśli sprawę to może jeszcze wróci, ale nie powinnaś z utęsknieniem na niego czekać. Skup się na swoim szczęściu, na poszukiwaniach prawdziwej dojrzałej miłosci, która pokona wszystkie przeszkody.

Odnośnik do komentarza

Mozliwe, że zestresował się maturą, a może po prostu wypaliło się jego zauroczenie. Jeśli jesteś ciekawa dlaczego tak postąpił zapytaj go wprost. Może wydarzyło się coś co sprawiło, że postanowił byc sam. Może po prostu oczekiwał czegoś innego, skoro napisał, że związek nie daje mu tego co powinien. Powinniście to sobie wyjasnić, w końcu masz prawo wiedzieć czy zrobiłas coś źle, jeśli tak to co, a jeśli nie, to co sprawiło, że nagle zrezygnował ze związku, który sprawiał wrażenie idealnego. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...