Skocz do zawartości
Forum

Przeziębienie przy objawach depresji


Gość pusiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pusiaczek

Mam 27 lat i mam depresję od 3 lat, biorę na nią leki od 2 lat z jedną przerwą. Dawniej miałam wiele więcej objawów i czułam się gorzej, teraz to głównie mam małe lęki np do schodzenia po schodach, odczucia słabości, czasem dziwne bez powodu odczucia wyrzutów sumienia. Bardzo prawdopodobne że moja depresja jest spowodowana przez moją niedoczynność przysadki mózgowej, ta choroba zaczęła się pare tygodni po tym jak zaczęłam pracować regularnie na nocną zmianę jak i również zerwałam ze swoim chłopakiem. Zauwarzyłam że kiedy tylko jestem i byłam przeziębiona lub chora np. grypa, zapalenie oskrzeli itp to za każdym razem objawy depresji w okresie trwania choroby były nie odczuwalne lub zaniknęły, co to może znaczyć? czy to znaczy np. można po tym stwierdzić jaka to depresja? czym spowodowana? a może to coś innego? czy ma to ze sobą jakiś związek? Dziękuję

Odnośnik do komentarza

A czy zażywasz jakieś leki podczas przeziębienia? Być może tak pozytywnie wpływają na Ciebie składniki leków zażywanych na przeziębienie. \Powinnaś na ten temat porozmawiac z lekarzem. Może będzie w stanie dobrać Ci lepsze leki na depresję.

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że leki, które zażywasz mają wpływ na Twoje samopoczucie. Zazwyczaj tak jest, że gdy jesteśmy chory, czujemy się gorzej, objawy choroby czesto przysłaniają nam inne objawy i dolegliwości. Organizm inaczej pracuje i my sami skupiamy się na chorobie, odpędzając od siebie inne mysli. Warto jednak wspomnieć o tym lekarzowi. Może dzięki temu, będzie mógł dobrać leki odpowiednie dla Ciebie. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...