Skocz do zawartości
Forum

Ból serca a nerwica


Gość Kristofa92

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kristofa92

Witam. Od dawna miałem bóle serca w dzieciństwie byłem w szpitalu na to i lekarz zbadał mi krew mocz kał poleżałem w szpitalu okolo tygodnia po czym powiedział ze nic mi poważnego nie jest . wtkryto nerwice wegetatywną i stwqierdzil ze od tego moze bolęc mnie serce.. Minęło sporo czasu serce prawie nie bolało a teraz około roku temu znów zaczęło w ostatnich tygodniach nawet kilka razy na dzien z przerwami ( takie kłucie lekkie sciskanie) poodycham chwile swiezym powietrzem przestaje... Nie wiem co to jest czty to od tej nerwicy wegetatywnej??? Czy moze cos nie tak jest z moim sercem?? Dodam że mam juz prawie 19 lat odżywam sie raczej zdrowo . jestem na diecie białkowej. nie pale papierosów i piję tylko okazyjnie . Nie spożywam zadnych narkotyków. Dodam ejszcze ze w okresie dziecinstwa wykryto u mnie lekką skolioze kręgosłupa nie wiem jak jest teraz. Oprócz tego mialem w wakacje badany mocz wszystko było wporządku . Chwytają mnie raz na czas takie bóle i nie wiem co mi jest :( Proszę pomóżcie . Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

W tej sytuacji warto zrobić EKG. Jeśli wynik nie wykaże żadnym problemów z sercem, ból może miec podłoże nerwicowe. Nerwica wegetatywna może sprawiac trudności w oddychaniu, powodowac bóle serca czy żołądka. Jeśli lekarz podejrzewał już wcześniej nerwicę wegetatywną, warto skonsultowac się w tej kwestii z psychologiem. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość krzysiek80

Mnie dopadla 4 miesiace temu kolatanie serca wysokie cisnienie bole lopatki ekg w porzadku badania krwi i mocz tez poczatkowo pomagala woda z miodem i cytryna pozniej melisa a teraz biore krople milocardin lekarz przepisal i po 5 minutach jak reka odiol

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...