Skocz do zawartości
Forum

Irracjonalne zachowanie 23-letniego brata


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam problem z bratem. Może to dziwnie zabrzmi, ale uważa, że pies siostry skończył prawo, pracuje w sądzie jako sędzia i daje wyroku uniewinniające, przy tym jeszcze naśladuje jak wygłasza wyroki, mnie przezywa od płukownika z wojska, mamę porównał do stylistki z hostelu, na 2 ga siostrę mówi Adela to znaczy ta aktorka z na wspólnej, która pisała prozy i zakochała się w swoim wykładowcu Jerzu Dutku. Nie wiem dlaczego on taki jest ma teraz 23 lata. Proszę o odpowiedź z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Przyznaj się, połowę wątków na tym forum, to twoje wyssane z palca historie?
Jak widać brakuje ci już pomysłów.
może do tej pory nie zorientowałaś się, ale to forum jest dla ludzi, którzy na prawdę potrzebują pomocy, a nie dla niespełnionych "pisarzy", specjalizujących się w opowieściach fantastycznych, dość niskich zresztą lotów.
Zajmij się lepiej czymś pożytecznym.

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

~Adela-nowela
Jesoo, co to za bełkot? Może on i chory, ale ty też masz niezły burdel we łbie. Zapewne to u was rodzinne.

Dzieciaku czy to taki twój styl życia że wymyślasz różne ,,niestworzone historie" czy po prostu jest coś z Tobą nie halo? Obstawiam pierwsze bo jeśli nie rodzina (o której zresztą zmyślasz że jest niby- patologiczna) to w szkole czy ktoś w najbliższym otoczeniu zauważyłby że coś z Twoją psychiką ewidentnie nie gra (nie jesteś pełnoletni więc nie możesz się nie zgodzić :P). Tak czy inaczej specjalista jak najbardziej wskazany...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...