Skocz do zawartości
Forum

problem tlamszenia uczucia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam naiie karolina mam 18 lat mam problem nie wiem czemu tak siendzie tak z 2 lata lub rok temu bylam z pewnym michalem mial 19lat i jest bardzo dziwnym czlowiekiem niebukazywal uczuc i to mnieujazilo w szkole gim jak sie poznalismy , po jakims czasie spotakalismy sie pisalisy sms mnostwo sms az doszlo do spotkania oczywiscie nie odrazu okropnie sie w nim.zakochalam prywnie byl czuly widac bylo e kochal mowil ze dlatego ich nie okazuje bo ludie sa okropni i maja to w dupie choc go roumialam potem zaczelisy sie kucic o drobne zeczy ja jestem taka e jak chlopak powie minwyjc to wyjc a on choc two mowil chial bym byla przynim ale wtedy go niebrozumialam oco chodzi az rostalisy sie nie moglam zniesc ju tego choc go kochalam potem pojadwilo sie dwoch juz od tego czasu i zacelam z jedym mieszkac ale gdy zauwazylam ze ucichlo niebisal nie dzwonil diwilam sie co sie stalo a tu dowiedzialam.ze moj wziolni w moim imieniu napisala ze ma spadac i teraz zdalam sb sprawe ze cos czuje mocnego a on nie i jestem zazdrosnano niego a co najgorsze koja naj leprza przyjaciulkq do niego pisze a on ze jemu sie podoba zawsze mowilam mo ze jest dlamnie kims wyjatkowym nienmoge sie od niego oderwac a psss m chlopaka i to zawile mysle sb aby juz ich ucuc nie okazywac kiedys tak robilam nawet jak byl z michalem .

Odnośnik do komentarza

Bardzo chaotycznie to wszystko opisałaś, ale jedno, co można z tego wywnioskować, to to, że jesteś w związku z kimś, komu ewidentnie zależy mniej niż Tobie, czujesz i widzisz to, i dlatego dręczy Cię zazdrość i ogólnie męczysz się w takim układzie. Czyli jedno co jest pewne, to to, że powinnaś jak najszybciej ten związek zakończyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...