Skocz do zawartości
Forum

Wymioty po operacji przepukliny


Gość gfbg

Rekomendowane odpowiedzi

gfbg, muszę dopytać, bo chyba nie zrozumiałam pierwszego wpisu. Czy Ty jesteś już po operacji przepukliny? Bo ja odniosłam wrażenie, że ten zabieg dopiero przed Tobą, ale obawiasz się na niego iść ze względu na wymioty, jakie prowokujesz - czy tak? Pół roku terapii to dużo i niedużo. Najważniejsze, że przyznałaś sama przed sobą, że masz problemy z jedzeniem i że potrzebujesz pomocy, bo sama sobie nie poradzisz. A jeśli są wskazania do zoperowania przepukliny, to jak najbardziej powinnaś pójść na ten zabieg. Może to będzie jednym z bodźców motywujących i niejako "przymuszających" Cię, byś nie wymiotowała. Z perspektywy czasu może zrozumiesz, że ten zabieg pomógł Ci w walce z zaburzeniami odżywania. Pozwól sobie pomóc i nie lekceważ swojego zdrowia, bo nie-jedzenie i waga przysłaniają Ci wszystko. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Przed, a co się stanie jeśli bede wymitowała po operacji, są wskazania, przepuklina jest duża, idę już za tydzien do szpitala. Tak, obawiam się tego, może i chce się wyleczyć, ale ciągle czuje głód, i to jest bardzo ciężka walka, nie umiem nie podjadać bo jestem głodna gdy nic nie jem nawet w ciągu godziny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...