Skocz do zawartości
Forum

Niepewność uczuć i dziwne zachowanie chłopaka


Gość monika 1987

Rekomendowane odpowiedzi

Gość monika 1987

Witam, Mam taki problem. Mam 23 lata. W lutym poznałam na jednym z portali internetowych pewnego chłopaka. Pisaliśmy do siebie dzwoniliśmy w końcu w lipcu tego roku się spotkaliśmy i postanowiliśmy być razem. Widujemy się co 2 tygodnie albo ja do niego jadę albo on do mnie, poznaliśmy własne rodziny bo w końcu mieszkamy z rodzicami, spędzamy ze sobą 2-3 dni i jest dobrze. Ale on mi od jakiegoś czasu niby w żartach wypomina, ze trochę za gruba jestem, że miałam sie odchudzać itd. Do tej pory traktowałam to jako żarty bo sam mówił ze mu nie przeszkadza, ale wiadomo zawsze ma się podejrzenia, że to jednak prawda... Jestem jego pierwszą dziewczyną nie miał żadnej przede mną, jesteśmy ze sobą pół roku, a on wydaje mi sie, że traktuje mnie jak koleżankę, nie mówi co do mnie czuje, ba czasami mówi, że nie wie co czuje. Gdy się go pytam, czy nie chce ze mną być mówi, ze chce, ale nie wie co się w przyszłości wydarzy, że jak nam nie wyjdzie ma nadzieje, że będziemy przyjaciółmi itd. Codziennie ze sobą piszemy, dzwonimy, rozmawiamy, wydaje mi się, że spodobałam sie jego rodzicom, on moim też, ale czemu on nie wie do tej pory co do mnie czuje i czy w ogóle coś czuje??

Odnośnik do komentarza

Jeśli jest w Twoim wieku lub starszy to nie powinien się zachowywać jak nastolatek.. Powinien wiedzieć czego chce od życia, a przynajmniej czego chce od Ciebie, czy związku czy przyjaźni. Musisz z nim otwarcie na ten temat porozmawiać, żeby wiedzieć na czym stoisz i w razie czego, aby się za bardzo nie zaangażować, jeśli to nie ma przyszłości. Jesteście już ze sobą prawie rok, także po takim razie już pewne rzeczy powinny być wiadome, a jeśli nie są to wróży to niestety bardzo źle dla tego związku.

Odnośnik do komentarza

Musisz porozmawiać szczerze z chłopakiem. Zapytać go wprost czy jest z Tobą bo jest, bo chce mieć dziewczynę czy mu na Tobie zależy. Bo jeśli pierwsza opcja - chyba nie ma sensu taki związek, żeby tylko był. Ciężko jest odpowiedzieć co do Ciebie czuje. Musisz go zapytać czy Wasz związek jest partnerski czy przyjacielski, bo jeśli chłopak nie jest pewien swoich uczuć, nie jest chyba nawet pewien czy aby na pewno chce z Tobą być - może warto pozostac przyjaciółmi niż jakbyś miała sobie zrobić niepotrzebną nadzieję? Ja uważam, że chłopak nie jest pewny swoich uczuć, myślę, że traktuje Cię bardziej jako koleżankę lub przyjaciółkę, dlatego musisz z nim porozmawiać aby wiedzieć czy warto angażowac się w ten związek czy może lepiej pójść każdy swoją drogą. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...