Skocz do zawartości
Forum

Brak mozliwości wyprostowania kolana


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie
chciałbym się od was dowiedzieć czy to normalne mianowicie jakieś 2 tygodnie temu miałem mały wypadek na rowerze (leciałem bokiem) przez co moja lewa noga wykręciła się w 2 stronę lotu (Czyli ja leciałem w prawo a noga poszła w lewo) Po czym doznałem urazu kolana 1 myśl ze skręcone przez pierwsze 2 dni musiałem chodzić na zgiętej nodze i nie wiedziałem nawet jak się dobrze ułożyć w łóżku by noga nie rwała.Oczywiście ból nie był jakiś mega po prostu był uciążliwy więc postanowiłem udać się do lekarza po czym ten stwierdził żebym poszedł na pogotowie bo zanim dostanę skierowanie to minie z 2 tygodnie.Po czym pan na pogotowiu coś przekręcił nogą pytał gdzie boli a ja odpowiedziałem ze tylu prawa część po czym kazał mi tydzień odpoczywać i kłaść zimne okłady.No okey tak też zrobiłem i w sumie już w 4 dniu chodziłem dość dobrze stabilnie bez bólu..Tylko teraz jest taki problem ze jeszcze do końca nie mogę wyprostować nogi to znaczy niby mogę ale muszę się mocno nagimnastykować i wtedy odczuwalny jest minimalny ból i poczucie blokady.To jest normalne ? ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...