Skocz do zawartości
Forum

Okropne plamy na żołędziu i skórze.. BŁAGAM O POMOC.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ma początku napiszę, że jeżeli jest ktoś kto wie jak mi pomóc, kto się z czymś takim spotkał to błagam żeby mi pomógł.
...
Od jakichś 2-3 miesięcy borykam się z problemem dziwnych plam na penisie. Z początku myślałem że to brud, jakieś resztki po spermie itp. Szorowałem to co nie przyniosło skutków. Myślałem też, że może to być grzybica, stosuje od 3 dni maść Clotrimazolum - która nie przynosi żadnych efektów.
Bardzo was proszę o pomoc, wstydzę się z tym iść do lekarza..Przeszkadza mi to w otwarciu się na moje współżycie z dziewczyną, która o niczym nie wie...Błagam o pomoc! (Poniżej zdjęcia)

monthly_2016_05/okropne-plamy-na-zoledziu-i-skorze-blagam-o-pomoc_3918.jpg

monthly_2016_05/okropne-plamy-na-zoledziu-i-skorze-blagam-o-pomoc_3919.jpg

monthly_2016_05/okropne-plamy-na-zoledziu-i-skorze-blagam-o-pomoc_3920.jpg

Odnośnik do komentarza

Dziękuje za odpowiedź. Nie swędzi mnie to, ani nie boli. Nie jestem pewien, ale to raczej nie jest bielactwo, bo te plamy/grudki/krostki (nie wiem jak to nazwać) są szorstkie. Parę tygodni temu, szorując aż do krwi fragment białego nasadu udało mi się go lekko pozbyć.. Jest to dość bolesne. Nie ma na to jakiejś maści/kremu?

Odnośnik do komentarza

Tym bardziej ze sie wstydzisz ,rodzinnemu musisz pokazac,a on i tak wysle cie do dermatologa-najlepiej idz prywatnie do dermatologa-wenerologa'nie to ze mozesz miec chorobe weneryczna,tylko ze on ma czesto stycznosc z chorobami w tej czesci ciala. Jezeli nie swedzi,rzadko bywa zeby byla to grzybica,jednak zcieranie tego na sile nic dobrego nie przyniesie,jezeli to zakazne tylko rozniesiesz i pogorszysz sprawe,naprawde nie wiesz w jakich okolicznosciach to sie pojawilo,moze czyms smarowales albo czegos uzywales.

Odnośnik do komentarza

Widocznie nikt za bardzo nie wie co ci dolega-nie boli ,nie swedzi,ty tesz nie wiele piszesz o tym , wiec jak ci pomoc-musisz sie przemoc i isc do dermatologa,oczywiscie jest wiele rzeczy ktore by mogly pomoc,ale jak na razie nie ma punktu zaczepienia,moze jakies leki stosowales i to skutek uboczny.Po wizycie koniecznie napisz,co stwierdzil lekarz.Umow sie na wizyte i nie ciagnij tego dalej,bo niewiadoma jest najgorsza.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...