Forum Problemy skórne

Depilacja miejsc intymnych

~k...m

~k...m

Witam mam taki problem nie dawno zacząłem golić sobie miejsce intymne i wyskakują mi krostki po goleniu na drugi dzień co mogę stosować na te krostki poradzicie coś jaki balsam czy coś kupić antybakteryjny starczy ?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Minionka

Minionka

Lepiej w tych miejscach używać kremu do depilacji do delikatnych okolic (bikini, pachy, twarz). Maszynką zawsze będziesz miał jakieś podrażnienia czy drobne mikorourazy. Kremów do depilacji jest mnóstwo, ale chyba najlepsze ma nasza polska Bielenda Gładkie Ciało, w jej ofercie jest też cała gama produktów podepilacyjnych. Kremy do depilacji z tej firmy mają zasadniczą przewagę nad innymi, że nie śmierdzą tak straszne chemicznie i włoski zaczynają odrastać dopiero po pięciu, sześciu dniach.

161521 minionka Kobieta, 35 lat, Warszawa
Tośka86

Tośka86

A jak golisz twarz, to masz podobny problem? Bo osobiście uważam, że więcej szkody można sobie narobić kremami do depilacji niż maszynką. To kwestia pielęgnacji i nawilżania skóry nie tylko po goleniu, ale też po i między goleniami. Mocno nawilżające balsamy do codziennej pielęgnacji i dobry żel/ pianka do golenia powinny załatwić sprawę. Zawsze możesz spróbować golenia z oliwą z oliwek zamiast używać chemicznych środków, bo ta dodatkowo natłuszcza skórę i chroni przed podrażnieniem.

--

Byle do przodu! I zawsze piękna

170973 toska86 Kobieta, 31 lat, Kraków
sabina87

sabina87

Minionka
Lepiej w tych miejscach używać kremu do depilacji do delikatnych okolic (bikini, pachy, twarz). Maszynką zawsze będziesz miał jakieś podrażnienia czy drobne mikorourazy. Kremów do depilacji jest mnóstwo, ale chyba najlepsze ma nasza polska Bielenda Gładkie Ciało, w jej ofercie jest też cała gama produktów podepilacyjnych. Kremy do depilacji z tej firmy mają zasadniczą przewagę nad innymi, że nie śmierdzą tak straszne chemicznie i włoski zaczynają odrastać dopiero po pięciu, sześciu dniach.

takze odpowiada mi ten krem głównie dlatego ze jest dla skóry bardzo wrazliwej a ja niestety taka mam, no i zapach nie jest zbyt odpychajacy. Zawsze po depilacji bardzo dokładnie nawilzam skóre i wybieram do tego produkty silnie nawilzajace np, jakies z arganem

161642 sabina87 Kobieta, 30 lat, Białystok
laurette

laurette

Do miejsc intymnych kremów bym nie polecała bo to jest chemia. Niby najlepsze byly by kremy tylko moze po depilacji zastosuj jakis krem łagodzaco nawilżajacy na skore. Wyprobuj taki sposób.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 23 lata, Kraków
~Migea

~Migea

Ja po depilacji intymnej smaruje sie tam provag żelem, który działa kojąco i łagodzi podraznienia. Nie mam po nim żadnych problemów z depilowaną skórą.

Tośka86

Tośka86

Ja generalnie mam ostrą jazdę bez trzymanki ze swoją skórą, bo mam AZS, ale dobre emolienty dają radę. Ostatnio testuję biodermę i na razie jestem zadowolona. Choć niestety mnie to chwilowa ulga, bo skóra mi się strasznie "przyzwyczaja" do wszelkiego rodzaju smarowideł i przestają działać :( Takie życie.

--

Byle do przodu! I zawsze piękna

170973 toska86 Kobieta, 31 lat, Kraków