Skocz do zawartości
Forum

Czy to naprawde nerwica?


Gość Kasia06089000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasia06089000

Witam mam 27lat, przez ostatnie 4lata urodziłam dwoje dzieci ciągle się nimi zajmuje i karmię piersią nieprzerwanie. Jestem wykończona gdyż prawie wszystkieobowiazkisa na mojej głowie. Dodatkowo obciazyla mojej psychikę choroba synka. Ostatnio jakiś tydzień temu zaczęły mnie boleć nogi i ręce...myślałam że to przeciążenie gdyż ciągle dźwigam dziecko a na dodatek często śpi mi na moim przedramieniu albo niedobory wapnia magnezu. Ból nie przestawal,codziennie rano budze się z tym bólem rąk poniżej łokci i nóg poniżej kolan. Takie uczucie ciężkości nóg i rąk. Siła i czucie jest normalne chociaż jest wrażenie osłabienia w kończynach.W dzień jakoś funkcjonowalam ale nie było to komfortowe.Zaczęłam się niepokoić wkręciłam sobie że at stwardnienie rozsiane zaczęła się bezsenność ciągle czytanie w internecie objawów s m, mrowienie w nogach i rekach i uczucie gorących stop które nie dawały mi zasnąć, lekarz zlecił badania morfologia tarczycy, elektrolitow magnez żelazo wapń i wszystko w normie. Teraz doszły mimowolnie drgania mięśni np pod powieką na nogach.Podejrzewa nerwicę. Wszystkie te objawy nasilają się w nocy, mokre zimne stopy a uczucie gorąca, wewnętrzny niepokój niepozwalajacy zasnac, bóle głowy że zmeczenia. Lekarz przepisał mi lęk przeciwbólowy i neurol na uspokojenie . Biorę go od wczoraj.Po tym leku zauważam że nie czuję mrowienia ale jeszcze czuję ten ból nóg i rąk.Czy te objawy to nerwica czy możliwy jest taki ból rąk j nóg przy nerwicy który nie ustaje po odpoczynkj i trwa tak dlugo?czy to faktycznie sm lub jakaś inna przyczyną?byłabym wdzięczna za porade

Odnośnik do komentarza

Przez Internet nie da się stwierdzić, co Pani dolega. Tutaj potrzeba bezpośredniej konsultacji z lekarzem. Proszę brać leki, jakie przepisał specjalista, i obserwować, czy nieprzyjemne dolegliwości ustępują. Opisane przez Panią reakcje jak najbardziej mogą świadczyć o nerwicy. Nie podejrzewałabym od razu poważnych zaburzeń neurologicznych, jak SM.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...