Skocz do zawartości
Forum

Białe plamy na penisie


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo

Zwracam się z ogromną prośbą o pomoc. Od 4-6 miesięcy na napletku pojawiły mi się pewne plamki, są one płaskie nie swędzą, nie bolą i odróżniają się inną jaśniejszą barwą ( niestety nie widać jaśniejszej barwy na zdjęciu ). Plamki te z biegiem czasu się powiększają/rozrastają i są skupione w jednym miejscu. Byłem z tym problemem u urologa, który powiedział, że to normalne i że nie ma się czym przejmować. Postanowiłem odwiedzić również dermatologa, który potwierdził słowa urologa. Plamy ciągle się rozrastają, rujnując moje życie seksualne, dlatego prosiłbym Państwa o jakąś wskazówkę co to może być? Jak się tego pozbyć? Moja partnerka obawia się, że mam HPV, a utwierdza ją to jeszcze bardziej w przekonaniu ponieważ ostatnimi czasy pojawił mi się problem z wypróżnianiem, a na odbycie pojawiła się boląca kulka, która nie swędzi,nie krwawi, nie piecze, a jedynie daje objawy kłucia. Być może nie należy tego łączyć, ale wolałem o tym wspomnieć. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie i rady. Mam 35 lat

monthly_2017_08/biale-plamy-na-penisie_5064.jpg

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...