Skocz do zawartości
Forum

Jak sprawić, aby nasza relacja się rozwinęła?


Gość j...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Poznałam mesiac temu fajnego mężczyznę. Fajny, a zarazem specyficzny. Już na początku podkreślił, że weekendy ma dla siebie i dopiero w stałym związku spędza je z dziewczyną. Dziwne ale szanuję to. Choć gdy napiszę w weekend, zawsze odpisuje. Jest to mężczyzna z hobby. To jego pasja i widzę, że tym żyje. Potrafi opowiadać mi o tym, wysyłać zdjęcia związane z tym (np. zdjęcie części lub koloru jaki wybrał). Nie jestem znawcą tego tematu, nigdy mnie to nie interesowało ale pytam go o różne rzeczy aby pokazać, że akceptuję to. Jest to mężczyzna, który nie idzie z duchem czasu, dla niego telefon może nie istnieć. Podkreślił mi na jednym spotkaniu, że on potrzebuje więcej czasu aby się zakochać. Mówił że mnie lubi. Ostatnio się do siebie zblizylismy. On był bardzo Zestresowany i trochę Go przerazilo, że tak szybko do tego doszło. Zaczęliśmy rozmawiać i przyznał, że miał jedną partnerķę wcześniej. Ogólnie otworzył się i przyznał, że się boi. Nie lubi zmian w życiu i zwykla zmiana pracy by go do doprowadziła do choroby.. a nasza relacja jest dużą zmianą. Ja też się boję, bo mam za sobą trudne i bolesne rozstanie. Powiedziałam mu wszystko i że chciałabym w to iść mimo strachu i zobaczyć co będzie, zaryzykować. Mówił, że postara się też pokonać swój strach. Dwa dni po tym sam do mnie pisał.. Ale przedwczoraj jakby zignorował moje pytanie o spotkanie. Wiem, że mógł być zbyt zajety w pracy itp ale do dziś cisza w tym temacie. Moje lęki się aktywują dość mocno. Nie do końca wiem co robić. Bo już mam czarne myśli. Czy mam rano w poniedziałek napisać jak zazwyczaj "dzień dobry" i milczeć... czy milczeć i dac mu przestrzeń?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...