Forum Kobiety

Prezent na mikołajki i Boże Narodzenie

~aneta_malerczyk

~aneta_malerczyk

Nie wiedziałam gdzie umieśćić ten temat, a jest b. ciekawy. A mianowicie dziewczyny co dajecie swoim chłopakom na mikołajki i Boże Narodzenie? Ja mam z tym zawsze problem i chciałabym żebyście przedstawiły tutaj swoje pomysły... Pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~nowinka34

~nowinka34

ja swojemu mężczyźnie kupiła taką podgrzewaną poduszkę z monetą w środku. jak się przełamię ją to poduszka robi się gorąca ;) jest zachwycony tym prezentem ;)
~dzolin007

~dzolin007

Osobiście dość często kupuję karty upominkowe. Być może jest to pójście na łatwiznę, ale chociaż mam pewność, że prezent jest w 100% trafiony :p
~Kesja80

~Kesja80

Z moim facetem mam układ że mówimy sobie co chcielibyśmy dostać na gwiazdkę. Oczywiście kupujemy sobie jeszcze kilka dodatkowych drobiazgów. Na mikołajki natomiast jest pełna niespodzianka, dla faceta kupiłam hełmofon - bo interesuje się drugą wojną i czołgami a dla synka książeczki bambinoLUK z klockami - ciekawe czy będą sobie nawzajem pożyczać prezenty.
~marianka76

~marianka76

A może jakiś wspólny wyjazd? Każdy facet powinien być z takiego prezentu zadowolony.

~Tadzioto

~Tadzioto

Z prezentami lepiej postępować bezpiecznie i po prostu dowiedzieć się co mamy kupić ;) Zbyt często nietrafione prezenty robią tylko niepotrzebne zamieszanie.
~morganstanley

~morganstanley

A ja swojemu misiakowi kupiłam rok temu grę komputerową Crusader Kings II :P Wystarczyło chwilę popytać, a już wiedziałam, co mu kupi?- faceci s?bardzo prości w obsłudze ;P

W tym roku jeszcze się nie zdecydowałam.

~monika_pud

~monika_pud

Ja jestem zwolenniczką użytecznych prezentów. Mój mąż jest fanem gier komputerowych, planszowych i karcianych. W tym roku postanowiłam kupić Monopoly Standard. Myślę, że to fajny pomysł, bo będziemy razem grać z dziećmi i miło spędzać czas, czyli taki rodzinny prezent :) Mam nadzieję, że się spodoba :)

~Badra

~Badra

ja mojej mamie w tym roku na Mikołaja zamówiłam śliczne kolczyki ze sklepu online jubilea Ona bardzo lubi dostawać takie prezenty, a ja chcę jej sprawić przyjemność.
~pak

~pak

Ja prezenty zaczynam kupować już wcześniej. Mam czas przemyśleć co kupić i nie muszę śpieszyć się przed świętami
~megkowal

~megkowal

Na prezent na święta, szczególnie jako prezent dla mamy, teściowej, babci polecam zestaw herbat w drewnianej skrzyni. Elegancko i stylowo pakowane, również świątecznie. Kilka kompozycji herbat, jest w czym wybierać. Jeśli obdarowywana osoba lubi popijać herbatki (a zimą chyba każdy to lubi) to może być trafiona opcja. Pozdrawiam i życzę trafionych wyborów prezentowych :)

~Mirabellka

~Mirabellka

A to ja chciałabym zrobić taki prezent mojej rodzinie by wybrac sie razem w jakieś fajne miejsce na swięta.

~monika_pud

~monika_pud

Ja lubię praktyczne prezenty :) Nie muszą być wcale drogie...
W tym roku, podesłałam chłopakowi stronę z portfelami i powiedziałam, że jak musi mi coś koniecznie kupować to chce nowy portfel ;)
Moim zdaniem to dobra opcja, bo on nie musi się martwić co mi kupić, a ja dostnę to co chcę :)

~dzoana01

~dzoana01

A wiecie, że ja dopiero teraz zamówiłam prezent dla swojego mężczyzny? :)
O ile do tej pory robiłam zwykle takie zakupy trochę wcześniej to w tym roku trochę się zagapiłam.
Tak czy inaczej postawiłam na praktyczną rzecz i sprawiłam mu fajną koszulkę polo ( zdjęcie poniżej).
Gdybyście były zainteresowane to kupowałam w sklepie Dilano.
Mają niskie ceny na ciuchy. Sama koszulkę upolowałam w cenie 40 zł ;)
http://www.dilano.pl/images/mens-polo-shirt-portland_1_medium.jpg

~MadziaS

~MadziaS

Ja w tym roku tez długo się zastanawiałam co wybrać dla męża i w końcu mam!! Zakochałam sie od pierwszego wejrzenia - zegarek Fossil, już nie mogę się doczekać kiedy mój ukochany rozpakuje prezent pod choinką! Padnie z wrażenia :D

~marianka76

~marianka76

Ja mojemu mężowi zamówiłam szkatułkę na zegarki. Taką mniejszą bo ma tylko 3, do tej pory nawet nie wiedziałam, że coś takiego w ogóle jest :P

~nogula

~nogula

Jako fajny upominek czy dodatek do prezentu, szczególnie dla młodszych, może sprawdzić się jakiś model do składania z tektury z leolandii. Nie są drogie, a prezentują się naprawdę przyzwoicie.

~MagiQ

~MagiQ

Moje pociechy już dawno napisały listy do Mikołaja, w tym roku rządzi Lego Friends :) Do tego zawsze kupuję im coś słodkiego, bo zwykle im ograniczam słodycze. Stawiam na słodycze dobre jakościowo, jak np, czekolada Monbana. Moje dzieciaki ją uwielbiają, szczególnie białą czekoladę do picia :)
~fusu

~fusu

Życzymy wszystkim wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego roku pozdrawiamy mistrzowie szeptów
~greeneye119

~greeneye119

Ja mojemu synkowi na Mikołajki zafundowałam przyjęcie :D Sprawdźcie sobie tę ofertę ;D Moim zdaniem warto taki prezent dziecku sprawić ;)