Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość aneta_malerczyk

Prezent na mikołajki i Boże Narodzenie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tadzioto
Z prezentami lepiej postępować bezpiecznie i po prostu dowiedzieć się co mamy kupić ;) Zbyt często nietrafione prezenty robią tylko niepotrzebne zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość morganstanley

A ja swojemu misiakowi kupiłam rok temu grę komputerową Crusader Kings II :P Wystarczyło chwilę popytać, a już wiedziałam, co mu kupi?- faceci s?bardzo prości w obsłudze ;P

W tym roku jeszcze się nie zdecydowałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość monika_pud

Ja jestem zwolenniczką użytecznych prezentów. Mój mąż jest fanem gier komputerowych, planszowych i karcianych. W tym roku postanowiłam kupić Monopoly Standard. Myślę, że to fajny pomysł, bo będziemy razem grać z dziećmi i miło spędzać czas, czyli taki rodzinny prezent :) Mam nadzieję, że się spodoba :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Badra
ja mojej mamie w tym roku na Mikołaja zamówiłam śliczne kolczyki ze sklepu online jubilea Ona bardzo lubi dostawać takie prezenty, a ja chcę jej sprawić przyjemność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pak
Ja prezenty zaczynam kupować już wcześniej. Mam czas przemyśleć co kupić i nie muszę śpieszyć się przed świętami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość megkowal

Na prezent na święta, szczególnie jako prezent dla mamy, teściowej, babci polecam zestaw herbat w drewnianej skrzyni. Elegancko i stylowo pakowane, również świątecznie. Kilka kompozycji herbat, jest w czym wybierać. Jeśli obdarowywana osoba lubi popijać herbatki (a zimą chyba każdy to lubi) to może być trafiona opcja. Pozdrawiam i życzę trafionych wyborów prezentowych :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mirabellka

A to ja chciałabym zrobić taki prezent mojej rodzinie by wybrac sie razem w jakieś fajne miejsce na swięta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość monika_pud

Ja lubię praktyczne prezenty :) Nie muszą być wcale drogie...
W tym roku, podesłałam chłopakowi stronę z portfelami i powiedziałam, że jak musi mi coś koniecznie kupować to chce nowy portfel ;)
Moim zdaniem to dobra opcja, bo on nie musi się martwić co mi kupić, a ja dostnę to co chcę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dzoana01

A wiecie, że ja dopiero teraz zamówiłam prezent dla swojego mężczyzny? :)
O ile do tej pory robiłam zwykle takie zakupy trochę wcześniej to w tym roku trochę się zagapiłam.
Tak czy inaczej postawiłam na praktyczną rzecz i sprawiłam mu fajną koszulkę polo ( zdjęcie poniżej).
Gdybyście były zainteresowane to kupowałam w sklepie Dilano.
Mają niskie ceny na ciuchy. Sama koszulkę upolowałam w cenie 40 zł ;)
http://www.dilano.pl/images/mens-polo-shirt-portland_1_medium.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MadziaS

Ja w tym roku tez długo się zastanawiałam co wybrać dla męża i w końcu mam!! Zakochałam sie od pierwszego wejrzenia - zegarek Fossil, już nie mogę się doczekać kiedy mój ukochany rozpakuje prezent pod choinką! Padnie z wrażenia :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marianka76

Ja mojemu mężowi zamówiłam szkatułkę na zegarki. Taką mniejszą bo ma tylko 3, do tej pory nawet nie wiedziałam, że coś takiego w ogóle jest :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nogula

Jako fajny upominek czy dodatek do prezentu, szczególnie dla młodszych, może sprawdzić się jakiś model do składania z tektury z leolandii. Nie są drogie, a prezentują się naprawdę przyzwoicie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MagiQ
Moje pociechy już dawno napisały listy do Mikołaja, w tym roku rządzi Lego Friends :) Do tego zawsze kupuję im coś słodkiego, bo zwykle im ograniczam słodycze. Stawiam na słodycze dobre jakościowo, jak np, czekolada Monbana. Moje dzieciaki ją uwielbiają, szczególnie białą czekoladę do picia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość fusu
Życzymy wszystkim wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego roku pozdrawiamy mistrzowie szeptów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość greeneye119

Ja mojemu synkowi na Mikołajki zafundowałam przyjęcie :D Sprawdźcie sobie tę ofertę ;D Moim zdaniem warto taki prezent dziecku sprawić ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nataliapstryk
Ja w tym roku dostałam seksowną bieliznę z e-rozkoszy.pl :) a swojemu chłopakowi sprawiłam tym ogromną przyjemność

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kossero

Wybierzcie coś praktycznego, taniego i prostego z Empik Foto. Przepłacanie tutaj naprawdę jest pozbawione sensu. Każdy element powinien być dobrany zgodnie z oczekiwaniami i tak żeby był wykorzystywany. Kupowanie byle jakich prezentów nie ma większego sensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w tym roku na Mikołajki dałam słodycze, te z Favoriny są bardzo dobre, ale też kartkę Tekst linka o stąd, są bardzo ładne i można było je spersonalizować, więc dla mnie to coś ekstra. Poza tym, to na święta maszynkę do golenia elektryczną, słodycze (nie może zabraknąć świątecznego mikołaja) i whisky.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dareek

Jeżeli chodzi o prezent dla kobiety polecam jakąś seksi bieliznę z etam.pl. Zamawiam stamtąd mojej dziewczynie i jest bardzo zadowolona. Za każdym razem trafiony prezent. Więc uważam, że warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Himte

Jeżeli nie wiadomo co kupić to chyba najrozsądniej kupować prezenty „jadalne” - ktoś to zawsze spożyje lub wypije - lub praktyczne z wyższej półki: jakiś dobry kosmetyk, szampon itp. Ostatecznym wyjściem dla obu płci są skarpetki. 

Ostatnio męzowi w prezencie kupowałam spodnie dresowe, konkretnie na stronie:

https://ombre.pl/

W sklepie maja obecnie spore promocje typu mid sale. Czyli można dostać obecnie wszystkie rozmiary. Nie przepadam natomiast za koncówką promocji. Niby promocje są najlepsze ale jest ograniczony wybór rozmiarów, poza tym często zostaje to, czego nikt już nie chciał. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga Printu

Myślę, że najlepsze prezenty to takie od serca i personalizowane. 🙂 Warto pozbierać wspólne fotki i umieścić je w jakimś ciekawym fotoprodukcie. Firma Printu oferuje dużo szablonów miłosnych i świątecznych dla fotoksiążek i fotoalbumów. W ofercie wkrótce również pojawią się fotokalendarze. https://printu.pl/fotokalendarz/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Justyna

Ja ostatnio kupiłam zestaw spodenki z topem, Firmy Carrieon co prawda sobie ale jeśli ktoś jest aktywny fizycznie i ćwiczy nawet tak jak ja w domu to na pewno prezent będzie trafiony.😋

Jakość materiałów kosmos, wygodne, nie uciskają, oddychają, przyjemne w dotyku, nie prześwitują, firma młoda, rozwijająca się ale Polska a to też uważam za plus. (lubię wspierać polską gospodarkę 🙄)  i Cena w stosunku do jakości jest według mnie korzystna (na instagramie często dodają kody rabatowe)

A może ktoś woli Kolagen? Też mają w swojej ofercie, najsmaczniejszy jaki próbowałam, bo pije go moja mama. I ceny również niższe niż na innych stronach. 

https://myactivelife.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...