Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość aneta_malerczyk

Prezent na mikołajki i Boże Narodzenie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aneta_malerczyk
Nie wiedziałam gdzie umieśćić ten temat, a jest b. ciekawy. A mianowicie dziewczyny co dajecie swoim chłopakom na mikołajki i Boże Narodzenie? Ja mam z tym zawsze problem i chciałabym żebyście przedstawiły tutaj swoje pomysły... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piekna
Ja wolę kupić komuś jeden prezent, a konkretniejszy, niż 2 drobne w tak krótkim odstępie czasu.
Może to być gra na komputer, ciekawa książka, gra planszowa itd.
Coś dla rozrywki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lier
Hym... na Mikołajki dałam swojemu chłopakowi rękawiczki, a na gwiazdkę jeszcze nic nie kupiłam... Myślałam może nad jakąś koszulą ? No, ale wszystko zależy od tego ile ze sobą jesteście, ile masz kasy itp. W moim wypadku np. kosmetyki odpadają...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wiola@
zgadzam się z Liderką. ja ze swoi chłopakiem lubimy się ze sobą droczyć. jesteśmy ze sobą już prawie dwa lata, a wciąż się zaskakujemy, istne dwa wulkany. na mikołajki mojemu chłopakowi zaplanowałam kupić bokserki ze śmiesznym napisem. aż boję się jego prezentu :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość justine_k
A mi do tego dochodzi problem jego urodzin. Poniewaz moj maz ma urodziny 16 stycznia, wiec 3 tygodnie po Swietach. Dlatego zawsze staram sie kupic mu prezent na te 3 okazje. Jeden ale porzadny.
I zawsze jest to cos, co akurat potrzebuje.
Teraz bedzie to nowy telefon komurkowy. Bo stary ma juz 5 lat :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kitty33

A co myślicie nad gadżetami praktycznymi? Ostatnio znalazłam całkiem ciekawy pomysł na prezent. Długopis jak z filmu Jamesa Bonda. Ma w sobie dyktafon, kamerkę i pendrive. Według mnie jest świetny prezent dla mężczyzn, którzy lubią takie zabawki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Badra

Oczywiście gadżety praktyczne są ok. Mi się podobają podgrzewane bambosze. No po prostu super sprawa.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość shopmufi
superowa może być taka czapka zwierzak www.mufi.com.pl ciepła i z rękawiczkami hit tej zimy!!!:):yes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Domi86
Praktyczne prezenty owszem - o ile rzeczywiście są potrzebne. Ja dostałam kapcie niedawno, bo faktycznie potrzebowałam :) Ale ogólnie to wolę jednak prezenty z nutką własnej inicjatywy :)
Niedawno robiłam fotoksiążkę dla przyjaciólki. Mimo początkowych oporów skusiłam się i okazalo się, że to bardzo fajny prezent. Osmiałymsy się przy tym i powspominalysmy. Ekstra prezent. Myślę, że na prezent dla chłopaka też by się nadawało. A na Boże Narodzenie to może nawet taki fotokalendarz ze wspólnymi zdjęciami byłby bardziej odpowiedni - i praktyczny i ciekawy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dzorczq

Fajny zestaw kosmetyków - zawsze się podoba facetom. Oni nie chcą żadnych krawatów, ani też koszul ;-) Tylko sięgajcie po markowe zestawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Margho
kosmetyki niby uniwersalnie, ale kurde, ile razy można? ja swojemu co okazję kupuję jakieś perfumy, przydałby się jakiś ciekawy zamiennik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość misia-tonia

co do prezentów kobitki jak uważacie dobrym prezentem na świata będą figurki z masy solnej dla mamy i siostry bo sie zastanawiam nad kupnem

jak myslicie
nie mam teraz kogo się poradzić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rollercoster

znalazłam śmieszny dodatek do prezentu świątecznego - można nagrać własne życzenia na świąteczną kartkę pocztową, potem do odsłuchiwania. Żadne tam sms-y, maile, tylko prawdziwa pocztówka z możliwością nagrywania własnego głosu.
Co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość forte

Nie mam pojęcia co kupię reszcie rodziny, ale mam już pomysł na prezent dla męża. Wybrałam już sexy strój "śnieżynki" i do tego będę miała pod spodem kości do gry, o których kiedyś mi wspominał. Jego zadaniem będzie znalezienie samemu prezentu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maxkar

Ja proponuje znalezc cos smiesznego. W internecie wszedzie wszystkiego pelno. Np. kupilismy koledze dmuchana lale ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gigabyte
Życzymy wszystkim zdrowych i wesołych świąt, oraz pomyślności w Nowym Roku. Pozdrawiamy Mistrzowie Szeptów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tequila99
Ja uważam,że najlepszym prezentem jest ksiażka albo dobra plyta z muzyką. A jak czapki, rekawiczki i innego rodzaju podobne rzeczy sie nie spodobaja? Tu bardzolatwo o pomylkę... A jeżeli chodzi o dobra ksiażkę, to zawsze udany prezent.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość arletka

a może jakiś gadżet z serii do golenia?? polecam urządzenia do ostrzenia wkładów do golenia. Kupiłam taki swojemu mężowi na mikołajki i ucieszył się jak małe dziecko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Cypitrynka
mam podobny problem jak justine_k, narzeczony ma urodziny w pierwszym tygodniu stycznia, więc też staram się kupować jeden prezent, a większy, ale to nie zawsze wychodzi ;p w tym roku dostał na mikołaja drobny kosmetyk, na gwiazdkę będzie książka jego ulubionego autora (nowa niedawno wyszła), a na urodziny ... mam czas pomyśleć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość saRaK

Ja zwykle kupuje jakiś drobny prezent w świątecznym klimacie na Mikołaja (nieśmiertelne ciepłe skarpety w renifery, szalik itp), natomiast na Gwizadke robię już większy prezent. W tym roku planuje kupić porządny zegarek z Gianno Rosi na Złotych Wyprzedażach i oprócz tego, standardowo już, sprawić sobie nową bieliznę i przewiązać się kokardką, bo przecież to jest właśnie to, co tygryski lubią najbardziej!:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nowinka34
ja swojemu mężczyźnie kupiła taką podgrzewaną poduszkę z monetą w środku. jak się przełamię ją to poduszka robi się gorąca ;) jest zachwycony tym prezentem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dzolin007
Osobiście dość często kupuję karty upominkowe. Być może jest to pójście na łatwiznę, ale chociaż mam pewność, że prezent jest w 100% trafiony :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kesja80
Z moim facetem mam układ że mówimy sobie co chcielibyśmy dostać na gwiazdkę. Oczywiście kupujemy sobie jeszcze kilka dodatkowych drobiazgów. Na mikołajki natomiast jest pełna niespodzianka, dla faceta kupiłam hełmofon - bo interesuje się drugą wojną i czołgami a dla synka książeczki bambinoLUK z klockami - ciekawe czy będą sobie nawzajem pożyczać prezenty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marianka76

A może jakiś wspólny wyjazd? Każdy facet powinien być z takiego prezentu zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...