Skocz do zawartości
Forum

analiza morfologii


Gość sandra9625

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sandra9625

Witam. Dzisiaj otrzymałam wyniki morfologi. Proszę o pomoc w przeanalizowaniu wyników.
WBC 12.1
#NEU 7.4
%NEU 61.6
#LYM 3.0
%LYM 24.4
#MONO 1.0
%MONO 7.9
#EOS 0.635
%EOS 5.252
#BASO 0.1
%BASO 0.83
RBC 5.63
HGB 16.5
HCT 51.2
MCV 91.1
MCH 29.3
MCHC 32.1
RDW 12.5
PLT 243.0
MPV 5.9
PCT 0.1 L
PDW 18.6

Odnośnik do komentarza
Gość sandra9625

Podałam informacje dzień pozniej, ponieważ otrzymałam takie wyniki badań ekg w tym dniu. Dziwi mnie jednak to, że lekarz nadal nic nie wie. Nie wie co mi dolega. Na podstawie ekg wyszła niedokrwiennosc , ale badania krwi (biochemia itp) tego nie pokazały. Już sama nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Gość sandra9625

Po prostu uwielbiam odpowiedzi. Z forum chciałam się dowiedzieć tylko czy jest ok z morfologia. Jednak dopytalam o te choroby wyżej wymienione, gdyż mój lekarz nic nie wie ,a ja już się boję następnego napadu. Chciałabym już zacząć się leczyc

Odnośnik do komentarza
Gość sandra9625

Po prostu udzielilam odpowiedzi. Z forum chciałam się dowiedzieć tylko czy jest ok z morfologia. Jednak dopytalam o te choroby wyżej wymienione, gdyż mój lekarz nic nie wie ,a ja już się boję następnego napadu. Chciałabym już zacząć się leczyc

Odnośnik do komentarza

Niedokrwienie mięśnia sercowego, na który może wskazywać obniżenie ST w EKG to nie to samo co niedokrwistość, która wyjdzie w morfologii. Po takim wyniku EKG powinnaś dostać po prostu skierowanie do kardiologa, który zleci dalszą diagnostykę - np próbę wysiłkową, Holter, echo serca

Odnośnik do komentarza
Gość sandra9625

Też tak uważam. Jednak mój lekarz chyba chce tylko ode mnie wycisnąć kasę bo nic z tym nie robi. Kazał mi jedynie powtórzyć morfologię i zrobić badanie tsh . Chyba pójdę do kardiologa i przestanę chodzić na wizyty do tego internetu sam już nie wie co robić

Odnośnik do komentarza
Gość sandra9625

Też tak uważam. Jednak mój lekarz chyba chce tylko ode mnie wycisnąć kasę bo nic z tym nie robi. Kazał mi jedynie powtórzyć morfologię i zrobić badanie tsh . Chyba pójdę do kardiologa i przestanę chodzić na wizyty do tego internisty . sam już nie wie co robić

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...