Forum Interpretacja badania krwi

Ile jest ważne skierowanie na badania laboratoryjne krwi i moczu?

~m...l

~m...l

Witam ,ile jest wazne badanie laboratoryjne krwi i moczu ? dostalam skierowanie w tamtym miesiacu 21 czy bedzie jeszcze aktualne ?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~mgmg

~mgmg

powinno byc. najlepiej zadzwon do laboratorium/przychodni dzisiaj i sie spytaj

zakłopotana222

zakłopotana222

wiesz co jest taka strona badania-medyczne.pl tam możesz sprawdzić sobie gdzie w Twoim mieście działają badania laboratoryjne blisko Ciebie i poczytać o interesujących Cię tematach.

157467 zaklopotana222 Kobieta, 30 lat, warszawa
~Weronk4

~Weronk4

Poczytaj na badania-medyczne.pl Masz tam wszystkie potrzebne informacje.

~disgrace

~disgrace

Wiele tutaj zalezy od interpretacji danego ośrodka ale wazność skierowania to nie dłużej niż 30 dni:
https://cafesenior.pl/ile-jest-wazne-skierowanie-na-badanie-krwi/

Wiadomo, że można spróbować i wybrać się po tym okresie, jednak trzeba mieć świadomość,ze w przychodni badań mogą nie wykonać Wyjątkiem są tutaj badania od lekarza specjalisty i te można wykonać w dłuższym czasie. Mianowicie nawet po kilku miesiacach od wystawienia skierowania ( na przykład jak lekarz endokrynolog każe zbadać tarczycę po 5 miesiącach od leczenia).

~Anna Marciniak

~Anna Marciniak

Dostałaś skierowanie na badania i ich nie zrobiłaś? AHA! Ja regularnie kontroluje stan swojego zdrowia, żeby w miarę szybko wykryć ewentualne nieprawidłowości w moim organizmie. Ostatnio znalazłam w internecie stronkę "twój raport zdrowia", gdzie nawet z tego co pamiętam, można online wykupić ok. 10 badań laboratoryjnych za jakieś grosze. Czy ktoś z tego korzystał? To chyba centrum medyczne damiana wykonuje te badania? Ktoś coś słyszał? Warto czy nie? Bo cena kusi więc dajcie znać :)