Forum Hobby

wspólne pasje

~aliska

~aliska

czy macie ze swoją drugą połówką jakieś wspólne pasje? coś was łączy?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~monisia99

~monisia99

my lubimy szybkie samochody :) właśnie planujemy zmianę na nowszy model naszego gracika :) a na razie musi nam wystarczyć taka "namiastka" na torze: mój facet jedzie jako kierowca ja jako pasażer bo jednak trochę się boję: ) ale już nie możemy się doczekać przejażdzki!!

nonci

nonci

A my lubimy razem podróżować i szlajać się po górach :)

132715 nonci Mężczyzna, 35 lat, Nowa Wola
Maja-Anna

Maja-Anna

O, u nas też wspólną pasją są góry. :) Latem wędrówki, a zimą koniecznie narty. Schodziliśmy już chyba wszystkie polskie góry... Najczęściej wracamy w Tatry, a jeśli chcemy iść na bardziej łagodne szlaki albo pojeździć rowerem po górach to zdecydowanie wygrywa Beskid Sądecki. Dodatkowo w Muszynie mam jeden ulubiony hotel spa, zawsze miło tam wpaść na relaksujący masaż po całym dniu chodzenia. :)

163049 maja-anna Kobieta, 29 lat, Muszyna
~dzoana22

~dzoana22

my z partnerem lubimy spędzać czas aktywnie, wspolne biegi, wycieczki po gorach, ostatnio wkrecil mnie tez w temat laser taga i czesto chodzimy pograc do zony71 razem ze znajomymi. takie wspolne pasje tylko umacniaja zwiazek ;)

~kapitaan

~kapitaan

Wspólna pasja rower, narty, wypady nad jezioro - kajaki, żaglówki itp. osobne pasje ksiażki a ja gry ostatnio gram w world of warships

mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Wspólne pasje to jazda na rowerze, rozwiązywanie krzyżówek, czytanie książek (czasami zdarza się, że czytamy na zmianę na głos ;) i wspinaczki linowe.

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 32 lata, Lublin
~Salineczka

~Salineczka

Mnie mój chłopak zaraził miłością do kitesurfingu :) Zanim go poznałam, w życiu nawet nie leżałam na desce

radosz87119

radosz87119

Myślę że związek gdzie nie ma wspólnych pasji to porażka a nie związek ( bez obrazy ).

199731 radosz87119 Mężczyzna, 75 lat, Wrocław
~Greciaka

~Greciaka

Mamy wiele współnych zainteresowań
seriale
kino
historia
lubimy również jeździć na rowerze i kiedy pogoda jest taka ładna jak teraz to praktycznie jeździmy codziennie :)

Poza tym raz na jakiś czas lubimy spróbować czegoś nowego co da nam jakieś fajne wspomnienia.Wiecie czego ostatnio sprobowaliśmy? Skoczyliśmy ze spadochronem:
http://www.czas.tygodnik.pl/pl/639_materialy_partnera/7047_.html

Tak tak, jest możliwośc skoczenia w tandemie razem. Najlepsze szkoły skakania mają taką opcję :)