Skocz do zawartości
Forum

Ból jajników przy tabletkach i policystycznych jajnikach


Gość MoniaOs

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry :)
biorę tabeltki Stediril 30 od 3 lat i 4 miesiecy po operacji torbieli, stwierdzony zespół policystycznych jajników. Z tabletkami przez ten cały czas nie miałam zadnych problemów, żadnych skutków ubocznych, bardzo dobrze na nie reaguje.
Od roku i 6 miesięcy współżyję.
Mam dziwną sytuację w tym miesiącu. Okres dostałam normalnie, 19 czerwca, lecz już od 3 tabletki z blistra czyli od 25 czerwca odczuwam ból na zmianę lewego i prawego jajnika, trochę podbrzusza tak jakby zbliżała mi się miesiączka. Więc ból trwa od 7 dnia cyklu do teraz. Wczoraj byłam u lekarza, pobrał cytologię, wybadał mechanicznie i nic nie stwierdził, jedynie w głowie mam jego słowa, że "skoro bierze Pani tabletki to nie powinno boleć". W maju brałam przez 2 dni antybiotyki, lecz współżyłam dwa tygodnie po ich spożywaniu.
Dziękuje za wszelkie porady

Odnośnik do komentarza
Gość MoniaOs

zrobiłam test - negatywny. jest 13 dzień cyklu, boli praktycznie w ogóle, o 80% mniej niż wcześniej. i teraz nie wiem... iść znowu do lekarza? bo kazał mi przyjść po wynikach cytologii i wtedy byłoby usg.
test niby negatywny, ale troszkę boli i martwie sie, że to może być jednak ciąża... naczytałam się na forach tyle wpisów, że czasem czuje, że mam wszystkie objawy, :/

Odnośnik do komentarza
Gość Aska z endo

Skoro test z moczu był negatywny to w ciąży nie jesteś, jak się martwisz to zrób beta HCG z krwi taki test jest dokładniejszy. Przy antybiotyku i tabletkach antykoncepcyjnych warto zażywać probiotyk, ja odkąd stosuje provag nie mam problemów intymnych. Jeżeli boją Ci jajniki to może miałaś jakąś infekcje, mnie też czasem bolą przy tabletkach jajniki ale ja choruje na endometriozę więc to zrozumiałe. Idź na usg, pewnie coś się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Gość MoniaOs

Jutro mam wizytę u ginekologa, to od razu na wejściu usg ! Dzisiaj powtórzyłam test, po 5 dniach od porzedniego, wynik negatywny.
Dodam, że w czerwcu miałam baardzo dziwną miesiączkę: w środę duże skrzepy i ciemnobrunatna krew, w czwartek do około południa nie było żadnej wydzieliny! a później od połudia w czwartek do niedzieli włącznie miałam takie krwawienie że od dawna nie pamiętam o takiej ilości krwi! może to też ma jakiś związek..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...