Skocz do zawartości
Forum

Czy przez włożenie palca partnera można zajść w ciąże?


Gość Jogurtowo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nazywam się Marta mam 17 lat 12 dni temu był u mnie chłopak, nigdy nie kochaliśmy się natomiast mam problem.. Czy przez włożenie niewielką ilość palca na może kilka sekund można zajść w ciąże? Chłopak przysięga że nic nie miał na dłoni ale wolę zapytać. Proszę o jak najszybsze odpisanie..

Odnośnik do komentarza
Gość stara-baśń

nawet jak miał to musiał wczesniej miec sperme bo przeciez przy Tobie nie wytrysnela tak jak rozumiem, wiec nawet jak godzine temu sie masturbowal to plemniki zdazyly umrzec bo zyja ok 2 min poza ciałem kobiety poza tym na pewno dotykal rekami czegos co je zmylo albo zabilo nic sie nie martw

Odnośnik do komentarza

Witam Jogurtowa,

Aby zaistniało prawdopodobieństwo zajścia w ciąże, Twój partner musi mieć wytrysk na palcach a po drugie musi Ci ten wytrysk zaaplikować do pochwy. "Głęboko" to pojęcie względne. Nie podam Ci w cm ile musiałby Ci palca włożyć, chodzi o sam fakt przeniesienia nasienia do pochwy-zwiększa prawdopodobieństwo zajścia w ciąże.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Witam,
Czy środowisko (przecież bakteriobójcze) w pochwie nadal pozwoli na zapłodnienie poprzez wprowadzenie nasienia palcem do pochwy?
Jeśli facet tryśnie na nagą pochwę kobiety, również jest szansa zajścia w ciążę?
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Daria to ja

no jak bakteriobojcze? srodowisko w pochwie sprzyja plemnikom i wchlania sie w sluz, gdyby zabijalo plemniki nie dochodziloby do zaplodnienia, sperma na palcu jesli jest zaraz po wytrysku zaplodni jesli palec bedzie w pochwie, natomiast jesli facet wytrysnie na zewnetrzna czesc pochwy to nie ale jesli np na rozszerzone wargi to jest ryzyko ciazy

Odnośnik do komentarza

Daria a no tak, że wg wszelakich podręczników histologicznych, jest pisane o bakteriobójczym środowisku pochwy, które jest kwaśne, dzięki czemu pełni ochronę przed nieproszonymi bakteriami i wirusami. Przecież każdy 'wejście' do ludzkiego organizmu ma takie zabezpieczenia. Dopiero śluz pochwy przy podnieceniu zapewnia środowisko akceptowalne przez plemnik. Stąd moje pytanie.

Odnośnik do komentarza

Komercha czy ktos tam, swoje wiem. Jestem na studiach po to, by się uczyć. Gdybym wiedział już wszystko, bez sensu by było studiować. A wolisz bym bał się zapytać a potem pacjentom opowiadał głupoty? Czy bym pytał teraz i dawał w przyszłości dobre rady?

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina_022

Hej , ja mam do Was też pytanie, nie śmiejcie się ze mnie, tylko upewnijcie czy dobrze myślę Tabletki anty biorę już od 10 miesięcy, regularnie o 22, czasem 22:15 czy 22:30 i wszystko do tej pory było dobrze. OD 18 września miałam okres, i od 22 rozpoczęłam kolejne opakowanie tabletek anty, w niedziele 23 kochałam się z Chłopakiem i skończył we mnie. Ja wiem, ze ponoć jak się bierze tabletki to wszystkie dni są niepłodne, jednak sprawdziłam w tych kalendarzykach dni płodnych i niepłodnych, i wg nich to był dzień niepłodny. Nie ma w takim wypadku szans, abym zaszła w ciąże, prawda? Czekam na odpowiedzi, bo coś sobie wkręcać zaczęłam

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina_022

Tak brałam regularnie o 22, góra 22:30 ale to już w wyjątkowych sytuacjach. Nie miałam wymiotów, biegunki, nie byłam chora i nie brałam innych leków. Podobno jak się bierze tabletki anty to wszystkie dni są niepłodne, ja na wszelki wypadek sprawdziłam w necie i policzyłam sama, że to były dni niepłodne. Ale to pierwszy raz kiedy mój chłopak skończył we mnie i troszkę panikuje. Czyli mówisz ze nie ma szans?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...