Skocz do zawartości
Forum

Ciąża podczas brania tabletek antykoncepcyjnych?


xyz18

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Od 4 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne Vixpo, biorę je dlatego ze moja miesiączka nie występowała co miesiąc, zdarzało się ze nie miałam jej nawet 3 miesiące. Brałam na początku duphaston i po 10 dniach dostałam okres wiec wzięłam pierwsza tabletkę anty. Zaznaczam ze mam 19 lat. W lipcu, sierpniu i do początku września nic mnie nie bolało tylko podczas krwawienia lekkie bóle podbrzusza. Po stosunku który odbył się 28 września (partner skończył we mnie) zaczęłam mieć bóle podbrzusza, na początku było to rzadko a od dwóch tygodni bóle są codziennie i kilka razy w ciągu dnia. Bóle mogę porównać do tych miesiączkowych. Mam uczucie mokra w pochwie i ciagłe wrażenie ze wkładka higieniczna jest cała mokra. Zaczęłam być senna, nigdy nie śpię w dzień a teraz się zdarza. Krwawienie powinno być teraz 18 października. Jest możliwość abym zaszła w ciąże biorąc tabletki? Czy któraś z Was zaszła w ciąże podczas antykoncepcji hormonalnej? Na test jest za wcześnie, zrobię go w dniu spodziewanego krwawienia, ale chciałabym się więcej dowiedzieć od osób doświadczonych.

Odnośnik do komentarza

jeżeli stosowałaś tabletki regularnie tj codziennie o tej samej porze to powinno być wszystko ok , ja tez przy vines miałam kiedyś (na samym początku bóle podbrzusza) ale potem się wszystko uregulowało, spokojnie. Nie stresuj się, bo stres może mieć również wpływ na miesiączkę

Odnośnik do komentarza

Nie stresuje się, gdyby był dzidziuś to bardzo bym się cieszyła. Znam przypadki ze podczas brania regularnie i bardzo starannie tabletek i tak zachodzi się w ciaze. Ostatnio zauważyłam ze mam biały rzadki śluz. Nie wiem co to oznacza. A podbrzusze boli cały czas, codziennie i kilka razy na dzień. Krwawienie mam za 7 dni. Bóle zaczęły się o wiele wcześniej niż powinny jak zawsze przed miesiączka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...