Forum Ginekologia

Czy test moze klamac?

~Hmmmtoja

~Hmmmtoja

zy to jednak ciąza ? Czy to moze byc jednak.ciaza ? wiec tak dzisiaj jest 30 pazdziernik Miesiaczke powinnam dostac 12 ppaździernika jednak nie pojawila sie.. czyli spoznia sie juz prawie miesiac .. W ciagu tego czasubpojawilo sie plamienie ledaie widoczne w zasadzie sluz lekko.zabarwiony.na.rozowo a ilosc byla naprawde bardzo bardzo niewielka Widoczna tylko na papierze toaletowym. Takie plamienie trwalo ok 3 dni pojawialo sie np rano a potem znikalo .. nie eystepowal ból brzucha ani nic z tych rzeczy. Od jakiegos czasu jestem jakas zdenerwowana i czesto jest mi niedobrze jak cos zjem szczegolnie rano ,dzisiaj mialam pierwszy raz w zyciu zgage :0 ogolnie uprawiam seks z partnerem bez zabezpieczenia ale zawsze wtciaga przed wytryskiem . Robilam dwa testy.ciazowe i trzy negatywne czy mimo wszystko moge byc.w.ciazy Mam teraz bardzo obfity wodnisty sluz Edit juz jest listopad 5* Do.tego wszytskiego doszedl przeziebiony pecherz... i biore antubiotyk od 2 dni

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Gfvgb

~Gfvgb

Mam ten sam problem ale u nbie wykazalo ze to zaburzenia horminale przez nagle zmiany pogody raz cieplo raz zimno .. A test raczej nie klamie

~Hmmmtoja

~Hmmmtoja

~Gfvgb
Mam ten sam problem ale u nbie wykazalo ze to zaburzenia horminale przez nagle zmiany pogody raz cieplo raz zimno .. A test raczej nie klamie

Kurcze a ja myslalam ze moze jednak jest szansa ze sie myli . Moja kolezanka opowiadala ze robila 13 testow z czego 10 wyszlo negatywnych powtarzala je co tydzien od spozniajacej sie miesiaczki