Skocz do zawartości
Forum

Czy test moze klamac?


Gość Hmmmtoja

Rekomendowane odpowiedzi

zy to jednak ciąza ? Czy to moze byc jednak.ciaza ? wiec tak dzisiaj jest 30 pazdziernik Miesiaczke powinnam dostac 12 ppaździernika jednak nie pojawila sie.. czyli spoznia sie juz prawie miesiac .. W ciagu tego czasubpojawilo sie plamienie ledaie widoczne w zasadzie sluz lekko.zabarwiony.na.rozowo a ilosc byla naprawde bardzo bardzo niewielka Widoczna tylko na papierze toaletowym. Takie plamienie trwalo ok 3 dni pojawialo sie np rano a potem znikalo .. nie eystepowal ból brzucha ani nic z tych rzeczy. Od jakiegos czasu jestem jakas zdenerwowana i czesto jest mi niedobrze jak cos zjem szczegolnie rano ,dzisiaj mialam pierwszy raz w zyciu zgage :0 ogolnie uprawiam seks z partnerem bez zabezpieczenia ale zawsze wtciaga przed wytryskiem . Robilam dwa testy.ciazowe i trzy negatywne czy mimo wszystko moge byc.w.ciazy Mam teraz bardzo obfity wodnisty sluz Edit juz jest listopad 5* Do.tego wszytskiego doszedl przeziebiony pecherz... i biore antubiotyk od 2 dni

Odnośnik do komentarza

~Gfvgb
Mam ten sam problem ale u nbie wykazalo ze to zaburzenia horminale przez nagle zmiany pogody raz cieplo raz zimno .. A test raczej nie klamie

Kurcze a ja myslalam ze moze jednak jest szansa ze sie myli . Moja kolezanka opowiadala ze robila 13 testow z czego 10 wyszlo negatywnych powtarzala je co tydzien od spozniajacej sie miesiaczki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...