Forum Ginekologia

Okres trwający 3 tygodnie...

iwanana

iwanana

Dzień dobry,
mam 25 lat i 1,5 miesiąca temu urodziłam córkę. Jest to moje 2 dziecko. Połóg trwał niecałe 3 tygodnie. Po tygodniowej przerwie dostałam okres - przynajmniej tak mi się wydaje, ponieważ trwa on już 3 tydzień. Zarejestrowałam się do swojego ginekologa, ale niestety wizytę mam za 2 tygodnie. Czy jest to powód do niepokoju? Czy to normalne, że trwa tak długo? Dodam, że po urodzeniu pierwszego dziecka połóg też trwał dość krótko, czyli ok.2 tygodni i miałam później normalny okres - jakieś 4 dni. Nie stosuję jeszcze antykoncepcji.
Proszę o szybką odpowiedź, za co z góry dziękuję.

190999 iwanana Kobieta, 25 lat, Poznań

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Jowita 009

Jowita 009 wpis edytowany

Nie to nie jest normalne. A byłaś z tym u ginekologa ? jeśli tak, to co Ci na to poradził ? To bardzo dziwne,że masz tak długo okres, to może świadczyć na przykład o torbielach na jajnikach(lepiej jednak się upewnić u lekarza) ja na przykład nigdy nie miałam takich problemów z okresem, jednak były one dość nieregularne i miałam strasznie uciążliwy pms... Więc zaczęłam stosować belarę, no i pms zniknął do tego teraz mam stałego partnera, więc na plus bo jestem zabezpieczona. ale radzę ci dobrze idź do ginekologa.

202066 jowita-009 Kobieta, 46 lat, Warszawa
iwanana

iwanana

Czekam na wizytę, tak jak napisałam wczesniej - ale mam ją dopiero za 2 tygodnie,bo oj ginekolog jest na urlopie. Nie wiem czy z takim czymś mogę udać się tak po prostu, czy to normalne oczyszczanie się organizmu jeszcze po porodzie...

190999 iwanana Kobieta, 25 lat, Poznań