Skocz do zawartości
Forum

Okres trwający 3 tygodnie...


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
mam 25 lat i 1,5 miesiąca temu urodziłam córkę. Jest to moje 2 dziecko. Połóg trwał niecałe 3 tygodnie. Po tygodniowej przerwie dostałam okres - przynajmniej tak mi się wydaje, ponieważ trwa on już 3 tydzień. Zarejestrowałam się do swojego ginekologa, ale niestety wizytę mam za 2 tygodnie. Czy jest to powód do niepokoju? Czy to normalne, że trwa tak długo? Dodam, że po urodzeniu pierwszego dziecka połóg też trwał dość krótko, czyli ok.2 tygodni i miałam później normalny okres - jakieś 4 dni. Nie stosuję jeszcze antykoncepcji.
Proszę o szybką odpowiedź, za co z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Nie to nie jest normalne. A byłaś z tym u ginekologa ? jeśli tak, to co Ci na to poradził ? To bardzo dziwne,że masz tak długo okres, to może świadczyć na przykład o torbielach na jajnikach(lepiej jednak się upewnić u lekarza) ja na przykład nigdy nie miałam takich problemów z okresem, jednak były one dość nieregularne i miałam strasznie uciążliwy pms... Więc zaczęłam stosować belarę, no i pms zniknął do tego teraz mam stałego partnera, więc na plus bo jestem zabezpieczona. ale radzę ci dobrze idź do ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...