Skocz do zawartości
Forum

Seks po okresie, jak prawdopodobne jest zajście w ciąże?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien dylemat. Kochaliśmy sie z chłopakiem 3 dni po zakończeniu miesiączki, ktora przez ostatnie 4 miesiące jest dosc nieregularna, cykl trwa od 29-35 dni, a samo krwawienie przewaznie 6dni nie mielismy antykoncepcji wiec postanowiliśmy, ze nie bedzie większych ingerencji jednak pod wpływem uniesienia, chwile po jego wytrysku, penis znalazł sie w środku. Jak duże jest prawdopodobieństwo ze moze przerodzić sie to w ciąże? Według moich obliczeń nie były to dni płodne, ale na następny dzien wystąpiły bóle u podbrzusza i lekkie plamienia, obawiam sie wiec, ze nieregularne cykle mogły zmienic rowniez moje dni płodne.

Odnośnik do komentarza

Witam

Piszę, ponieważ mam dylemat w podobnym temacie. Moje miesiączki mają cykle 30-38 dni (ostatni 30). W ostatni dzień miesiączki kochaliśmy się z mężem bez zabezpieczenia z wytryskiem w 'środku'. Po tygodniu dostałam plamień, które trwały 4 dni, później zmieniały barwę na jaśniejszą aż w końcu doszły do bezbarwnego/białego śluzu. Trwa to już ok 10 dni. Ból podbrzusza mam ciągły, natomiast na początku był jakby lekko miesiączkowy, teraz znów określiłabym go jako taki tępy, rozpierający, momentami jakby z naciskiem na pęcherz moczowy lub jakby na lewy jajnik... Czy mogło dojść do zapłodnienia czy raczej to kwestia jakieś infekcji czy zapalenia? Wizytę u ginekologa mam dopiero za tydzień...

Odnośnik do komentarza

Proszę o pomoc:(
Ostatnio podczas owulacji miałam brązowy śluz, czytałam że to całkiem normalne, i że czasami może cos takiego się zdarzyć. Tydzien przed planowaną miesiączką miałam bol prawego jajnika. Okres spóźnia mi się około 2 dni, przy tym mam obolałe piersi i znów występuje ból jajnika. Współżyję zawsze z zabezbieczniem. więc ciążę bym wykluczyła. Dodam że jestem przeziębiona od około 5 dni, zestresowana również. Dodam jeszcze że kilka dnia temu miałam przezroczysty śluz, teraz jest żółtawy. Proszę o odpowiedz, bo jestem zaniepokojona.

Odnośnik do komentarza

Proszę o pomoc:(
Ostatnio podczas owulacji miałam brązowy śluz, czytałam że to całkiem normalne, i że czasami może cos takiego się zdarzyć. Okres spóźnia mi się około 2 dni, przy tym mam obolałe piersi i znów występuje ból jajnika. Współżyję zawsze z zabezbieczniem. więc ciążę bym wykluczyła. Dodam że jestem przeziębiona od około 5 dni, zestresowana również . kilka dnia temu miałam przezroczysty śluz, teraz jest żółtawy. Proszę o odpowiedz, bo jestem zaniepokojona.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...