Forum Ginekologia

Plastyka pochwy

melissa33

melissa33

Mam koleżanki, które miały do czynienia z zabiegami, operacjami poprawiającymi urodę,między innymi mezoterapia w centrum laseroterapii itd. Postanowiłam jednak jeszcze tutaj zasięgnąć rady, ponieważ chodzi mi o zabieg nietypowy czy też nie tak popularny, a mianowicie zabieg plastyki pochwy, czy któraś z Was go wykonywała i czy wszystko się udało? Czy jest to zabieg trudny? Trochę o tym czytałam, ale może czyjś głos wniesie coś nowego do mojej sprawy;)

125232 melissa33 Kobieta, 53 lata, W-wa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~srz

~srz

Zawsze możesz pójśc na konsultację i wypytac o wszystko lekarza. ;)

langjadwiga

langjadwiga

Ja miałam robioną plastykę pochwy po porodzie w klinice ginekologii estetycznej http://www.sthetic.pl w Warszawie. Wyszło bardzo dobrze. No ale to sprawy indywidualne. Idź najpierw na konsultacje.

133626 langjadwiga Kobieta, 41 lat, Warszawa
~JoannaRrr

~JoannaRrr

Wiem, że w Elite robią ten zabieg - klinika wydaje się być przyjazna i profesjonalna. Sama będę tam prawdopodobnie powiększała piersi...

pecudopa1986

pecudopa1986

Odświeżam temat, bo myślę, że warto polecić dobry szpital, tym bardziej, że zainteresowanie plastyką pochwy jest o wiele większe niż jeszcze kilka lat temu. Jeśli któraś z Pań jest ze Skoczowa, to powinna udać się do AlfaMedycyna. To bardzo dobry szpital, sama tam miałam robioną plastykę warg sromowych. Opieka lekarska na wysokim poziomie, nowoczesny sprzęt - to początek zalet tego szpitala.

178377 pecudopa1986 Mężczyzna, 28 lat, Gliwice
Karola32

Karola32

po 2 porodach mąż mnie zmotywował do zabiegu waginoplastyki, polecam wszystkim kobietom szczególnie po ciężkich porodach, u mnie ten zabieg zmienił sporo w życiu intymnym

259715 karola32 Kobieta, 33 lata, Gdynia