Skocz do zawartości
Forum

Negatywny wynik testu HCG i brak okresu a ciąża


Gość gość20

Rekomendowane odpowiedzi

to jeszcze raz ja bylam u ginekologa powiedzial ze mam niepekniety pecherzyk graffa czy jak to sie tam pisze poprawnie dostalam luteine 50 na wywolanie brac 5 dni dwa razy dziennie po 1 tabl.wzielam odstawilam i okresu ni widu nie slychu czy moge byc juz pewna na stoprocent ze to nie ciaza? czuje sie nielepiej niz wcesniej. wydaje mi sie, ze zapachy zaczynaja mnie denerwowac.
czy to sie kiedys skonczy?
ps.mam juz jedno dziecko dlatego nie wyobrazam sobie miec drugiego.prosze o odp.

Odnośnik do komentarza

Witam! Od paru miesiecy staramy sie o upragnone dzieciatko i teraz niemam okresu ktory powinnam dostac miedzy 28.03 a 02.04 dostaje zwykle w 28-30 dniu (zdazylo sie raz w 33) zrobilam przedwczoraj test-negatywny,dzis 36 dzien ten sam test-negatywny ,zrobilam jeszcze jeden zagraniczny dla pewnosci i tez nic.
Czy moge byc w ciazy? stosunek mielismy 09/11/27.03
dodam ze nigdy stres,podroze,zapalenia i cysty niemialy wplywu na okres

Odnośnik do komentarza

wydaje mi się, że powinnaś zrobić beta HCG w laboratorium. mowią (szczególnie lekarze ostatnio ciągle do nich chodzę), ze daje wynik zadowalajacy 2 tygodnie po stosunku. mozesz zrobić np jutro i powtprzyc za dwa trzy dni. jesli wzrosnie to znaczy ze prawdopdobnie jestes w ciązy. a potym zwrócic się do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jak narazie to musze poczekac na wizyte u gin. Mieszkam poza .granicami pl . najbardziej mnie martwi ze duzo pracje i ciezko podnosze a najgorsze jest to ze pale i narazie gdy niemam pewnosci czy jestem jest mi ciezko przestac i do tego sie martwie bo nigdy niepije alkocholu a w niedziele wypilam na zlosc ze szwagierka dwie butelki wina co mi sie nigdy niezdarza i mam takie chletne wyrzuty

Odnośnik do komentarza

nie miej wyrzutow po pierwsze nic jeszcze nie jest pewne po drugie ja przy swojej ciazy pilam i palilam na umor(pozno sie dowiedzialam ze jestem) i na szczescie nic sie nie stalo. nie wszystko da sie przewidziec.
gloa do gory. ginekolog owszem moze cos zobaczyc ale tak czy siak wysle Cie na badania beta hcg.

Odnośnik do komentarza

~Gosc 1324
Witam.Mam 30l i straszny dylemat a do lekaza nie moge sie dostac i nie mam rejestracji przez najblizsze 28 dni.Mam taki maly problem @ mialam regularne od 8 lat co 27 dni (+-2 dni) ostatnia @ mialam 11.01.13 powinnam dostac 7.02.13 . 05.02.13. milam bole jak na @ a rano mialam brunatne uplawy jak to zazwyczaj w dniu @ a pozniej echo.mam bole w podbrzuszu ,czeste siusianie ,mleczny lepki sluz i czesto robie sie strasznie glodna az robi mi sie niedobrze.Robilam 4 testy paskowe na jednym byla bardzo blada 2 kreska ale naprawde bardzo blada i wczoraj zrobilam wkoncy beta hcg i wyszla 0,100 wiec negatywna :(.wiem ze sie łudze ze moze za wczesnie ale nie mam pojecia co sie ze mna dzieje. czy ewentualnie moge a wlasna reke wziasc cos na wywolanie miesiaczki?

U mnie jest podobna sytuacja, test płytkowy po dacie spodziewanego nowego cyklu wyszedł pozytywnie, następnie zrobiłam test krwi wyszedł ujemny stężenie hcg<0,1, kolejnego dnia zrobiłam drugi test płytkowy (innej firmy niż ten pierwszy) i wyszedł również pozytywnie. Do lekarza mogę iść dopiero po niedzieli a w weekend mam wesele i nie wiem czy mogę pic i jeść wszystko. Czy jest możliwe że nie jestem w ciąży, objawy mam podobne, brak okresu, bule piersi, po wypiciu cocacoli zrobiło mi się niedobrze. Proszę o informację jaki był wynik min u Gość 1234. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość klaudus124

mam takie pytanie .. jakies 2 tyg temu moj chlopak doszedl we mnie robilismy 3 testy kazdy negatywny moze za wczesnie jest , okres powinnam dostac wczoraj nie ma nawet objawow zeby nadchodzil a zawsze mam co 28 dni . czy moge byc w ciazy .? kiedy moge powtorzyc test

Odnośnik do komentarza
Gość klaudus124

mam takie pytanie .. jakies 2 tyg temu moj chlopak doszedl we mnie robilismy 3 testy kazdy negatywny moze za wczesnie jest , okres powinnam dostac wczoraj nie ma nawet objawow zeby nadchodzil a zawsze mam co 28 dni . czy moge byc w ciazy .? kiedy moge powtorzyc test .. dodam ze mam bole takie w brzuchu jak bym miala dostac zaraz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...