Skocz do zawartości
Forum

Ciąża?


Gość Przerażona16789

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Przerażona16789

Współżyłam z chłopakiem w czasie dni płodnych, wszystko z prezerwatywą, chłopak nawet nie miał wytrysku, bo nie udało nam się tego zrobić. Następnego dnia chłopak ocierał przez chwile o moja pochwę swoim członkiem, bez penetracji. Kolejny raz spróbowaliśmy uprawiać seks, znów z prezerwatywa, znów bez wytrysku i nie wyszło. Okres powinnam dostać trzy dni temu a zamiast tego pełno białego śluzu. Tydzień temu miałam bóle podburza, jajników, myślałam ze się zbliża a tu nic. Dodam jeszcze ze na początku cyklu leczyłam się na grzybice pochwy. Widza jakieś prawdopodobieństwo ciąży? Nie wiem, czy dodać ten post tutaj czy w innej zakładce wiec dodaje w obydwu.

Odnośnik do komentarza
Gość 34Vanessa

W kwestii zabezpieczenia prezerwatywą to nie ma według mnie wątpliwości , ale petting bez zabezpieczenia jest pewnym ryzykiem. Można wykonać test ciążowy w razie wątpliwości. Może na przyszłość warto pomyśleć o np. żelu plemnikobójczym Contragel green. Na naturalna-plodnosc.pl można zakupić. W płodne dni unikaj ryzykownych form seksu.

Odnośnik do komentarza
Gość Przerwzona16789

Nawet jeśli takie ‚zblizenie’ trwało 2/3 min? chłopak nie był po wytrysku ani nic.. naczytałam się, ze prejkaulat sam sobie do środka nie wejdzie do pochwy, chłopak ocierał się tylko o wargi sromowe. Nie chce panikować na zapas, może to przypadek, wina stresu ze tej miesiączki nie ma, bo jednak sytuacja która opisuje jednak jest trochę niezbyt prawdopodobna na ciąże?

Odnośnik do komentarza

Ciąży przy stosunku z zabezpieczeniem do końca, raczej nie będzie. Może to być stres, może infekcja, idź do lekarza to się przekonasz, ale raczej to nic strasznego. A jak wyznaczasz dni płodne? Ja stosuje tester owulacji ze śliny afrodyta i dokładnie wiem kiedy mam owulację, a kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza

Na poczatek nie panikuj, byla gumka ktora nie pekla:) Poza tym sama mowisz ze nie udawalo sie. Tak preejakulat bywa niebezpieczny ale tutaj watpie w to ryzyko. Zrob test jeden dla pewnosci. Ja mysle ze to inny czynnik mial wplyw na brak okresu.
Na przyszlosc pomysl o swoim zabezpieczeniu. Jesli jestes regularna to moze tabletki?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Przerazona16789

Dzięki za odpowiedzi wszystkim. Test zeobilam w sobotę, wyszedł negatywny. Na szczescie doczekałam się okresu, który przyszedł ze zdwojona siłą wczoraj. Miałam przerwę w braniu tabletek, wiec może było to związane z zaburzeniami hormonalnymi i późniejsza owulacja.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...